İş Fikirleri ve İş Kurmak

Düğün Koçluğu İşi Kurabilirsiniz

Wedding Coaching

Evliliklerin hemen hemen yüzde 50’sinin boşanmayla sonuçlandığını düşünürsek, wedding coaching’in (düğün koçluğu) geleceğinin parlak olduğu söylenebilir. Çünkü bir taraftan evlilik organizasyonu belli bir iş yükünü de beraberinde getiriyor. Gelin adaylarına evlilik kararını verdikleri ilk günden son güne kadar söz, nişan, çeyiz, düğün, nikah, ev dekorasyonu ve tatlı koşuşturmaların verdiği telaşla gözden kaçan birçok konuda her bütçeye uygun araştırma, planlama ve destek sunuluyor.

Wedding Coaching

Bu noktada wedding coach’lar devreye giriyor. Yani onların yaptıkları iş, evlilik seremonisi bitene kadar gelin, damat ve ailelere verilen bir hizmet olarak nitelendirilebilir.

Bu yurtdışmda yeni yeni ortaya çıkan iş kolu, Türkiye’de de wedding coach’luk yapan kişiler bulunuyor. Henüz niş bir alan olarak nitelendirilen bu iş fırsatı, birçok kadın girişimci için yeni bir iş alanı olacak gibi görünüyor. Ayrıca bu işkolunun tam tanımı yapılmamakla birlikte, evlenecek olanlar bu hizmeti talep ediyor. Sitemizde yeni iş fikirlerine yer vermeye devam edeceğiz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. instegram @handmadebygokce görülmeye değer gelin tacı,çiçeği ve tüm aranan aksesuarlar tasarımları ile fark yaratıyor. Gerçek bir tasarımcı olan bu bayan ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu