Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Düğün Koçluğu İşi Kurabilirsiniz

Düğün Koçluğu İşi KurabilirsinizWedding Coaching

Evliliklerin hemen hemen yüzde 50’sinin boşanmayla sonuçlandığını düşünürsek, wedding coaching’in (düğün koçluğu) geleceğinin parlak olduğu söylenebilir. Çünkü bir taraftan evlilik organizasyonu belli bir iş yükünü de beraberinde getiriyor. Gelin adaylarına evlilik kararını verdikleri ilk günden son güne kadar söz, nişan, çeyiz, düğün, nikah, ev dekorasyonu ve tatlı koşuşturmaların verdiği telaşla gözden kaçan birçok konuda her bütçeye uygun araştırma, planlama ve destek sunuluyor.

Wedding Coaching
Bu noktada wedding coach’lar devreye giriyor. Yani onların yaptıkları iş, evlilik seremonisi bitene kadar gelin, damat ve ailelere verilen bir hizmet olarak nitelendirilebilir.

Bu yurtdışmda yeni yeni ortaya çıkan iş kolu, Türkiye’de de wedding coach’luk yapan kişiler bulunuyor. Henüz niş bir alan olarak nitelendirilen bu iş fırsatı, birçok kadın girişimci için yeni bir iş alanı olacak gibi görünüyor. Ayrıca bu işkolunun tam tanımı yapılmamakla birlikte, evlenecek olanlar bu hizmeti talep ediyor. Sitemizde yeni iş fikirlerine yer vermeye devam edeceğiz.

  Girişimciler Soğuk Sıkım Yağ ÜretebilirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir yorum

  1. instegram @handmadebygokce görülmeye değer gelin tacı,çiçeği ve tüm aranan aksesuarlar tasarımları ile fark yaratıyor. Gerçek bir tasarımcı olan bu bayan ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir