Anasayfa / İş Fikirleri / Hobi bahçeciliği

Hobi bahçeciliği
HOBİ BAHÇECİLİĞİ

Dinamik bir pazar

Hobi bahçeciliği Türkiye’de de yükselen bir trend haline geldi. Bahçe ekipmanlarının neredeyse tamamı yurtdışmdan ithal ediliyor.

Hobi bahceciligiSon zamanlarda Uzakdoğu menşeli ürünlerde artış gözlense de hala büyük bir bölümü Almanya, İtalya, ABD ve İngiltere’den ithal ediliyor. Söz konusu ürünler arasında yeni tip çim biçme makinelerine ilgi yoğun.

Bu durumda ev tipi kullanıcı sayısının artması çok etkili. Kadınların da rahatça kullanabileceği modellerden daha sessiz çalışanlarına pek çok seçeneğin bulunması bu ürünleri cazip hale getiriyor. Özetle hobi bahçeciliğindeki hızlı büyüme bahçe ekipmanları satışına da yansıyor. Sizde bu alanda ihtiyaç duyulan ya da en çok talep gören ürün gruplarının ithal ederek piyasaya sunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

2 Yorumlar

  1. yakında organik ürünlerin değeri iyice anlaşılacak, insanlar marabalık yapmak için para verecek denildiğinde gülmüştüm

  2. Ziraat MÜH.Mehmet AYDOGUS

    Türkiye genelinde katı ve sıvı solucan gübresi ile alakalı bayilikler verilecektir hem az masraf edin hemde organik pazarına girerek sizlerde kar edin ayrıntılı bilgi için 0554 490 17 32 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz türkiyenin yeni trendi solucan gübresi sizde organiğin gücüne güvenin….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir