yandex
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Panter Kırtasiye Bayilik Şartları

Panter Kırtasiye Bayilik Şartları
PANTER KIRTASİYE
Divit, tüyiü kalem, özel defter…

Panter Kırtasiye Hediyelik Sanatsal Malzemeler İstanbul Beyoğlu istiklal Caddesindeki köklü mağazalardan biri. Klasik kırtasiye konseptinden oldukça farklı. Mekanda divit kalemlerden mühür setlerine, tüylü kalem setlerinden el yapımı defterlere kadar birçok orijinal ürün bulunuyor.

Panter KırtasiyePanter Kırtasiye 1968’den bu yana faaliyet gösteriyor. Panter Kırtasiye’nin sahibi Aydın Arpacı, dünyaca ünlü markaların Türkiye distri-bütörlüğünü yaptıklarını söylüyor. Örneğin Francesco Rubinato, Italyan el yapımı deri defter markası Ciak, ABD’li kalem markası Monteverde’yi ithal ediyor. Ayrıca Dalvey, Authentic Models, Francesco Rubinato, Monteverde, Porsche Design gibi dünyaca ünlü markaların hediyelik ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Firma distribütörlüğünü yaptığı söz konusu ürünleri kendi mağazası dışında bayileri aracılığıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor. Yeni satış noktalan için gelişmiş il ve ilçelerden gelecek bayilik talepleri değerlendirilecek. Bayilik için ürün miktarı kadar teminat gösterilmesi gerekiyor.

Telefon: 0212 293 97 84
E-posta: panterkirtasiye@gmail.com
Web: panterkirtasiye.com

Bunu da İnceledinizmi ?

Cleanvac temizlik makinaları bayilik şartları

Cleanvac temizlik makinaları 60´dan fazla ülkeye ihracat yapan Cleanvac temizlik makinaları, Tektem Makina bünyesinde 1990´dan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir