Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Susurluk Tost ve Ayran Evi Bayilik Fırsatı

Susurluk Tost ve Ayran Evi Bayilik FırsatıSusurluk tost ve ayran evi bayiliği, Susurluk tost ve ayran evi bayiliği nasıl alınır, Susurluk tost ve ayran evi bayiliği için gerekenler, Susurluk tost ve ayran evi bayi, susurluk tost ve ayran evi

Susurluk tost ve ayran evi büyümeye karar verdi. Stae, kalite-lezzet-doğallık üçgenini genişleterek, nesilden nesile aktarılan bu doğal lezzet alışkanlığını herkese ulaştırmayı görev ediniyor. Türkiye’nin kendine has ve tamamen doğal tatlarından olan susurluk tostu ve ayranı‘nı artan talebe yetişmek için tüm lezzetiyle yaymayı hedefliyor.
Birçok yerde susurluk tostu ve ayranı adı altında tüketiciye sunulan ürünlerin susurluk’un gerçek lezzet ve doğallığını taşımamasının önüne geçecek bir sistemle işletilecek bayilikler yeni girişimcilerini bekliyor. Bayilik sisteminde her ürünün standarda oturulması ve dağıtımının sağlanması, bununla beraber hijyen hassasiyeti ile her adımın tam zamanında atılmasını sağlayacak olan Stae, kalite ve lezzet garantisini veriyor. Stae, kullanılan her ürünün üretilmeye başlanmasından itibaren sağlanan hijyen ve kaliteyi standartlaştırıyor.

Bu anlayışa sahip çıkarak susurluk tost ve ayran evi ailesine katılmak isteyen girişimcileri gelecek vaat eden bir işbirliği için görüşmeye davet ediyoruz.

Susurluk tost ve ayran evi bayilik başvuru linki
info@susurluk.com.tr

  Ar-tı Grup Enerji Bayiliği VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

2 Yorumlar

  1. Balıkesir de yaşıyorum.ve bayiliğinizi almak konusunda bilgi almak istiyorum.Teşekkürler

  2. Susurluk tostuna bayılırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir