Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Ege Çöp Şiş Franchise Veriyor

Ege Çöp Şiş Franchise VeriyorEGE ÇÖP ŞİŞ
Franchise giriş bedeli 15 bin TL

Izmir’de uzun yıllar çöp şiş restoranı işleten İsmail Ersan, bu işini İstanbul’a taşımaya karar veren isimlerden biri. İsmail Ersan, ilk şubesini yaklaşık 2 ay önce İstanbul Küçükyalı’da, Ege Çöp Şiş adıyla açmış. Ersan, önümüzdeki 1 yıl içinde İstanbul’da 5 Ege Çöp Şiş restoranı açacaklarını söylüyor. Bunların 4’ü franchising sistemiyle açılacak. Franchising sistemiyle İstanbul dışında da restoranlar açılacak.
Ege Çöp Şiş’in franchise giriş bedeli 15 bin TL. Bunun dışında aylık cirodan yüzde 2 pay alınıyor. Bir Ege Çöp Şiş restoranı açmak için en az 50 metrekarelik bir yer gerekiyor.

Ancak ideal restoran büyüklüğü 100 metrekare civarında. Restoranların mutlaka bir bahçesi olacak. Ege Çöp Şiş restoranlarının metrekare yatırım bedeli ise 750 ile bin TL arasında değişiyor. Ege Çöp Şiş’de kullandığı malzemeleri özenle seçiyor. Et, Balıkesir’deki çiftliklerden alınıyor. Dana eti tercih ettiklerini belirten Ersan, sırt ve budun sadece belirli yerlerini kullandıklarını söylüyor. Telefon: 0507 518 62 04 E-posta: ¡nfo@egecopsis.com

  Restoran Açmak İsteyenler Tadım Pizza Bayiliği AlabilirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir