Dönerci Bayilikleri

33 Tantuni Kebap Bayilik Veriyor

33 TANTUNİ KEBAP
Yeni şubelerle büyüyecek

33 Tantuni Kebap, 1970’de Mersin’de Ömer Aytan tarafından kurulmuş. Şirketin yönetiminde şimdi oğlu Muzaffer Aytan var. Aytan, 1993’de Ankara Bahçelievler’de bir şube açarak, şirketin faaliyetlerini bu şehre taşımış. Şirket, 2003’te Ankara’da bir restoran, daha sonra da Cepa ve Gordion AVM’de birer şube daha açılmış. Bugün Ankara’da toplam dört şubesi var.

Firma franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Yeni açılacak şubeler için yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, fast-food işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu bölgeler tercih edilecek. Şirket, franchise adaylarının şu özelliklere sahip olmasını istiyor: Gıda sektöründe tecrübeli olması, işin bizzat franchise sahibi tarafından yönetilmesi, dinamik ve yeniliğe açık olması. Franchise alanlara başta eğitim olmak üzere kuruluş aşamasında gereken tüm konularda destek sunuluyor.

Franchise giriş bedeli dahil bir şubenin ortalama yatırım tutan 50-125 bin TL arasında değişiyor. Ayrıca aylık cirodan yüzde 3 pay alınıyor. Şube büyüklüğü ise 40-80 metrekare arasında değişiyor.

Telefon: 0312 212 26 02
E-posta: info@33.com.tr
Web: 33.com.tr

Bayilik Veren Ünlü Hazır Giyim Firmaları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu