Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

5D sinema Hatay´da Bayilik Verecek

5D SİNEMA HATAY’DA BAYİLİK VERMEYE BAŞLADI

GİRİŞİMDE 3 ALTIN KURAL:

  • DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ
  • YÜKSEK PAZAR PAYI
  • KARLILIK

Simulator Makine Produksiyon dev bir organizasyona imza atıyor. Simulator Makine Produksiyon yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, 5D sinemanın Hatay’da bayilikler vereceği belirtildi.

Operasyon Müdürü Serdar KILINÇ yaptığı açıklamada, “Hatay’da yaptığımız lansman ve fuar organizasyonlarıyla birlikte bölgenizde ikamet eden yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştık. 19 yıllık firma geçmişimiz ve tecrubemizle birlikte bölgenizde bayilikler vermeye başladık. Yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda, 5D sinema Hatay’da bayilikler verecektir” dedi.

Simulator Makine Produksiyon adına yapılan açıklamada, 5D sinema ve Simulator Makine Produksiyon hakkında şu aydınlatıcı bilgiler verildi:

5D SİNEMA SİSTEMİ  NEDİR ?

5d sinema 3 boyutlu gözlüklerle izlenen bir ekranın önünde, sanal gerçekliği yaşatmak için ekranda filmlerle senkronize hareketli bir platform ve tüm bunlara ek olarak rüzgar,kar,yağmur,sis,duman gibi efektler eşliğinde oluşturulan yeni nesil sinema sistemidir.

NEDEN SIMULATOR MAKİNE PRODÜKSİYON ?

Simulator Makine Produksiyon yatırımcılarına makinaları sattıktan sonraki süreçte de daima hizmet vermektedir. Sforzo Kurumsal Danışmanlığın  da desteğiyle birlikte yatırımcılara;  operasyonel destek, çözüm ortaklığı, lokasyon tespiti, kiralama, projelendirme, dekorasyon takibi, uygulaması ve montajı, personel bulumu, personel eğitimi gibi konularda destek olarak salonları anahtar teslim hazır halde yatırımcılara teslim etmektedir..

Uzakdoğu’dan tek bir ürün almaksızın %100 yerli üretim çalışan  Simulatör Makine Prodüksiyon yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 27 salona sahiptir.2011 yılında franchise vererek yatırımcılarla buluşmayı hedefleyen Sımulator makine Produksiyon salon sayısını 50 ye çıkartmayı hedeflemektedir

KARLILIK VE PAZAR PAYI ?

Türkiye’de çok yeni olan ve ciddi merak uyandıran 5D sinema sistemleri çok yoğun  ziyaret edilen bir eğlence cazibesi haline gelmiştir.Salonlarımızda gerilim, heyecan,adrenalin ve eğlenceyi bir arada yaşayan ziyaretçiler kalabalık arkadaş çevrelerini de yanlarına alarak salonlarımızı sık sık ziyaret etmektedirler.Her yaş grubuna ait filmleri bünyesinde bulunduran Simulator Makine Prodüksiyon Salonlarında periyodik aktiviteler düzenleyen okullar, dershaneler ve gençlik grupları  bu sektöre olan  ilginin bir kanıtıdır.

Kadın erkek ve çocuk olmak üzere tüm  bireyler potansiyel müşteri kabul edilir.Çocuk ziyaretçilerin 7 yaşından büyük olmaları yeterlidir.Böylece Simulator Makine Prodüksiyon alışveriş ve eğlence merkezlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

5dakikalık seanslar için salonlarımızda kişi başına en düşük 5TL ücret alındığını göz önüne aldığımızda  9 kişilik salonlarda 1 saatte 90 kişiye hizmet verilebilmektedir. Böylelikle saatte 450 TL ciro gerçekleşebilir.Salondaki koltuk sayısının arttığını ve seans başına alınan ücretin 7,5 TL ye kadar çıktığını düşündüğümüzde saatlik ciro daha da artabilir.

Simulator Makine Prodüksiyon  yatırımcılarının  ürün maliyetleri yoktur. Sektörün en önemli avantajı budur.Örneğin tekstil,gıda ve otomotiv  sektörlerindeki gibi giderlerine ekleyecekleri bir ürün maliyeti yoktur. Ürün değil hizmet satışından dolayı cirodan  sarf giderler ayrıldığında (kira,personel,elektrik) kalan tutar net kardır. Böylece yapılan  yatırım kısa vadede geri kazanılmaktadır.

Hatay’dan 5D sinema bayiliği almak isteyenler için yetkili iletişim bilgileri şöyle:

Alp KARŞIN

Tel       : 0216 441 85 56
GSM    : 0533 607 04 88
E-Mail: alpkarsin@sforzo.com.tr
Adres   : Bağdat Cd. Çolakoğlu Plaza
No: 458 Kat: 3/11 – İSTANBUL…

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. 1 aylık 5D sinema sistemlerini kiralamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu