Çiğköfte Bayilikleri

Acıcık Çiğköfte Bayilik Şartları

ACICIK

Katkısız ürünler

Acıcık’m franchise bedeli yok. Bir şube için yatırım tutarı 8-10 bin TL arasında değişiyor. Şirket franchise açanlara 2-3 hafta boyunca satabileceği çiğköfteyi ücretsiz olarak veriyor.

Firma, İstanbul Ümraniye’deki üretim merkezinde ürettiği ürünleri soğuk zincir bozulmadan şubelerine sevk ediyor. Şirket yetkilileri bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan doğal malzemelerden çiğköfte ürettiklerim söylüyorlar.

ACICIK, tamamı bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır.

ACICIK perakende ve ACICIK kurumsal olmak üzere iki kanaldan ürünlerini satışa sunmaktadır.

ACICIK perakende franchise ve bayilik sistemiyle en doğal hali ile ürünlerini tüketicisine sunmaktadır.

ACICIK kurumsal Otel, Okul ve etkinliklerde toplu alımlardan sertifikalı üretimini uygun fiyat ve kalite sandartı ile kurumsal müşterine sunmaktadır.

ACICIK’nin üç çeşit ürünü bulunmaktadır.

acicik-cigkofte

VEJETERYAN ACICIK

Tarihteki anlamını kaybetmeden, etsiz ve etsuyu gibi katkı maddeler kullanılmadan HACCP ve HELAL sertifikalı üretim tesislerinde hazırlanmakta.

ORGANİK ACICIK

Tamamen organik sertifikalı ürünlerden, AB standartlarında HACCP ve HELAL sertifikalarının yanı sıra Biobel organik sertifikası alarak standartlarını tescillemiştir.

ETLİ ACICIK

Kişiye özel olarak üretilen geleneksel etli çiğköfte kendine has sunumu ve lezzetiyle ACICIK restorantlarında sunulmaktadır.

Farklılıklarımız

  • Haccp sertfiklı üretim
  • Vejeteryan (etsiz)
  • Türkiyede ilk AB standartlarında Organik sertfiklı üretim
  • 70 ülkede geçerli Gimdes standartlarında Helal sertfiklı üretim
  • Kişiye özel üretim ile Etli çiğköfte
  • İlk günden itibaren katkı maddeleri kullanmadan üretim
  • Türkiyede ilk kez tüm Türkiyeye adrese teslim çiğköfte
  • Stadart olarak tüm üretimizde Zeytin yağ kullanımı
  • Online sipariş

acicik-cigkofte-bayilik

Neden Acıcık?

Piyasada tüketilen çiğ köfteler, ya merdiven altı tabir edilen, sağlıklı olmayan koşullarda üretilmekte (bu şekilde üretilen çiğ köfteler, zaten üretildiği yerde tüketilmesi zorunludur ve hijyeni her zaman soru işaretidir.) ya da sadece karlılık hedefli fabrikasyon üretimlerdir.

Bu şekilde üretilen çiğ köfteler ise, bulgur, su, çeşitli koruyucu ve renklendiricilerin bolca kullanıldığı, lezzet yoksunu ürünlerdir. %50 -65 oranında su kullanarak üretim yapan bu çiğ köfte “marka”ları, et bulyon üreticilerinin de en iyi müşterileridir.

Bu yüzden, yiyenin damağına yapışan, yutkunmayla bile gitmeyen, kimyasal tatlı, bir karışım “çiğ köfte” olarak sunulmaktadır. Bu tip çiğ köftenin vücuttaki yolculuğu, verdiği rahatsızlıkla kolayca takip edilebilir.

Acıcık Çiğköfte Franchising

Acıcık Çiğköfte noktaları müşterilerine Organik, Helal ve Vejetaryen Çiğköfte deneyimini sunmak üzere hiçbir katkı malzemesi ve hayvansal katkı kullanılmadan imal edilmiştir.

Acıcık Satış noktaları, ne yediğine önem gösteren ailelerin ve bireylerin tercih ettiği yerlerdir. Acıcık ın sunduğu tüm ürünleri, devletin öngördüğü gıda kodeksine uygun, hijyen şartlarda üretilmiş ve geçerli sertifikalara haizdir.

Acıcık satış noktaları, ürün kalitesini ve değerlerini yansıtan, renkli ve iyi aydınlatılmış mekanlar içerisinde hem lezzetli hem de yüksek kaliteli ikramlar olduğunun mesajını verir.

Müşteriler dükkanları güçlü beklentilerle ziyaret eder. Acıcık franchise’leri bu beklentileri fazlasıyla karşılar, Acıcık ürünlerini kaliteli hizmetleriyle müşterilerine sunar. Acıcık Çiğköfte dükkanlarında Çiğköfte, İçli Köfte çeşitleri, Yöresel tatlılar, soğuk sıcak içecekler gibi birçok benzersiz lezzet sunulur.

Sevdiğiniz işi yapın

Acıcık franchiser olmakla, hem Türkiye’nin tanınan ve sevilen markalarından birinin desteği ile insanların gülümsemesine neden olacak hem de yatırımınızın karşılığını hemen almaya başlayacaksınız.

Güçlü destek

Acıcık doğru noktanın seçilmesinden eğitim, operasyonlar, pazarlama ve teknik desteğe kadar her konuda franchisee’lere yardım eder. Acıcık, güçlü ve tecrübeli ekibi ile, sadece açılış dönemimde değil tüm çalışma süresince yanınızda olup, işinizin her aşamasında destek olur.

Franchise Şube açılmada izlenecek yol :

1. ACICIK ÇiĞKÖFTE, helal ve organik lezzetini geniş kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak ve girişimcisini desteklemek için franchise bedelini almamaktadır.

2. Açılması düşünülen işyerinin adresi ve birkaç açıdan görseli ile birlikte, internet üzerinden, telefon ya da bizzat merkezimize talebinizi iletirsiniz.

3. Franchise koordinatörlüğümüz sizinle irtibata geçerek uygunluk konusunda incelemesini yapar.

4. Franchise Koordinatörlüğümüz tarafından verilecek uygun raporundan sonra sizinle ACICIK ÇİĞKÖFTE arasında franchise sözleşmesi yapılır.

5. ACICIK şubesi, ACICIK kontrolünde, konseptimize uygun dekorasyonu ve tüm kurulum giderleri sizin tarafınızdan yapılır. (talep edilirse ACICIK tarafından bedeli peşin alınmak sureti ile anahtar teslim şube açılır)

Telefon: 0216 372 00 00
E-posta: info@acicik.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu