Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Çiğköfte Bayilikleri / Oses Çiğköfte Başarının Sesi Olmayı Sürdürüyor

Oses Çiğköfte Başarının Sesi Olmayı Sürdürüyor800’den fazla bayisiyle büyüyen Oses, ilklere attığı imzalar île sektörün en büyük markasına dönüşmüş durumda…

Oses Çiğköfte

Başarı hikayesi bundan çeyrek asır önce, seyyar bir çiğ köfte arabasında başlayan Oses Çiğ Köfte, bugün ilklere attığı imzalar ile sektörün en büyük markasına dönüşmüş durumda.

Oses Çiğköfte

1993 yılında yola koyulan Osman Yaşar ve çiğ köfte arabası 25 yılda çok yol katetti ve Oses markasının kilometre taşlarını belirledi. 22 m2 alanda açılan ilk şube, ilerleyen yıllarda çoğalarak büyüdü ve Oses’in lezzeti Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaya başladı.
Yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısına sahip olan marka, Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını kurarak ilklerinden birine imza attı. Hızla büyüyen ve büyürken de kalite standartlarından ödün vermeyen Oses Çiğ Köfte, bugün yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 800’den fazla bayi ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Hijyene her zaman önem veren ve el değmeden hazırlanan ürünler markaya duyulan güveni artırırken; Batı Avrupa ülkeleri, Körfez Ülkeleri ve Orta Doğu’da da Oses’i franchise konusunda tercih edilir kılıyor.

444 50 02
0850 480 67 37

  Çiğköfte Evi Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Şirketler Çiğköfte sektörü son yılların en hızlı büyüyen sektörü haline geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir