Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Adil Işık franchising Şartları

Adil Işık franchising ŞartlarıAdil Işık bayilik, Adil Işık Franchise, Adil Işık Franchising, Adil Işık Mağaza Bayiliği, Adil Işık Bayilikleri, Adil Işık Bayiliği Almak İstiyorum, Adil Işık Bayilik Şartları, Adil Işık Franchise Şartları

Bir Türk markası olan Adil ışık, dünya markası olma yolunda yurt içi ve yurt dışında franchising sistemi ile büyümektedir.
Firma kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, uluslararası bir mağaza zincirinin bir parçası olmaya istekli tüm girişimcilere açıktır.
Adil ışık franchise sisteminde proje desteği ve iç mekan görsel desteği verilmektedir. Mağazasının tasarım ve projesinin oluşturulup uygulanması, firmanın kendi bünyesinde bulunan tasarımcıları, iç mimarları, mimarları, mühendisleri, teknik servisi ile 20 kişinin üzerinde profesyonel bir takımın sorumluluğunda. Ortalama 250 m2 mağaza ölçeğindeki bir projenin başlangıcından bitimine, satışa hazır hale gelmesi 30 gündür. Mağazaların m2 birim maliyeti lokasyon ve bölgesel satın alma kalitesine göre değişmektedir. Franchise giriş bedeli ve royalty istenmemektedir.

Adıl ışık franchising sistemine katılmak isteyen girişimcilerin Adil Işık markalarını en iyi şekilde temsil edebilmesi , girişimci ve yatırımcı olması, sisteme ayak uydurabilecek enerjide ve isteğe sahip olması gerekmektedir.
Başvuru için aşağıdaki adresten gerekli formu doldurmanız gerekmektedir.

http://www.adilisik.com/

  Can Simidi Projesi, Simit Evi Konseptinde Franchising VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

3 Yorumlar

  1. brandiumda bayilik almak istiyoruz.şartlar nelerdir ne yapmalıyız

  2. bayiniz olmak istiyorum

  3. Ankara Batıkent Atlantis AV mede mağaza açmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir