Çiğköfte Bayilikleri

Adıyamanlı Çiğköfteci Bilal Usta Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Adıyamanlı Çiğköfteci
Bayilik Kategorisi : Çiğköfte Bayiliği
Kuruluş Yılı : 1987
Şube Sayısı : 337
Firma Tanıtım : 1987 yılında Kahta Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Güzelaydın`ın Levent Gültepe`de açtığı mağaza ile sektördeki yerini alan Kahta Çiğköfte, 98 şubesiyle müşterilerine kalite ve lezzeti sunmaya devam ediyor. Etsiz çiğköfteyi ilk mağazası olan Levent`te müşterilerinin beğenisine sunan Bilal Güzelaydın sektörde bir ilke imza atmıştır.

Türk damak tadının değişmez lezzeti olan çiğköfteyi kendi özel formülüyle üreten Kahta Çiğköfte bu lezzetle tüm Türkiye`yi ve Dünyayı tanıştırmayı hedeflemektedir.

2300 m2`lik imalathanesinde tamamen hijyenik şartlar altında çiğköfte üretimini yapan Kahta Çiğköfte kalitesini ISO 9001 ( Kalite Yönetim Sistemi )ve ISO 22000 ( Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) ile kanıtlamıştır.

Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile 2011 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan Kahta Çiğköfte hızla büyümeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Kahta Çiğköfte lezzetini tüm Dünya ile tanıştırarak, Kahta Çiğköfte`yisektörde hakim marka yapmak.

MİSYONUMUZ

Güçlü ve kazandıran franchise ağı ile büyüyen Kahta Çiğköfte, Avrupa Gıda Standartlarında üretilen çiğköfteyi her şubesinde aynı kalite ve hizmet ile müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.
Bayilik Şartları : Adıyamanlı Çiğköfteci Bilal Usta Türkiyenin Heryerinde Bayilik Vermeye Devam Ediyor,Türkiye Çapında 300’ü Aşkın Şubesiyle Ciğköfteci Bilal Usta Büyümeye Devam Ediyor,
Sizde Bu Karlı Franchising Ortaklığı İçin Bizi Arayın,

Ayrıca

Masa Sandalye Takımlarınız
+
Tabelanız
+
Dijital Baskı İç Dış Reklam Çalışmalarınız
+
3000 TL Değerinde Altı Buzdolabı Üstü Hava Soğutmalı Çiğköfte Tezgahınız
+
100 kilo Çiğköfteniz Hediyemizdir

Franchising Bedeli 5500 Tl dir.

Bayilik ile ilgili Destekler : 3000 Tl Değerinde Çiğköfte Dolabı, Tabela Giydirme Ve İç Dış Dijital Reklam Çalışmaları, Masa Sandaliye Takımlarınız, 100 Kilo Çiğköfteniz Hediyemizdir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 5500 TL Franchising Bedeli, %280 Kar Marji İle Aylık Ortalama 4000-10000 TL Arası Kar Elde Edilir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : İç Anadolu Bölge Md. Melih Kıymaz
Telefon : 0507 990 94 80
Web Sitesi : cigkoftecibilalusta.com
E-posta Adresi : info@cigkoftecibilalusta.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu