İş Fikirleri

Akıllı telefonlarla ulaşılabilen otel odaları mobil iş fikri

Akıllı telefonlarla ulaşılabilen otel odaları, müşterilerin yaşayacakları deneyimler üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlıyor.


İngilterenein Whitbread zinciri, ziyaretçilerin, otele gelmeden önce akıllı telefonları sayesinde odalarını dizayn edebileceği platformu duyurdu.

English Lake District’in Waterhead Hotel’inin müşterilerine kalacakları odayı kendi zevklerine göre tasarlama imkanı sağladığını biliyoruz. Şimdilerde ise, İngilterenein Whitbread zinciri, ziyaretçilerin, otele gelmeden önce akıllı telefonları sayesinde odalarını dizayn edebileceği platformu duyurdu.

hub

Otelde bulunan odalar, 11,4 metre karelik alanlarını en etkili şekilde kullanılmasını sağlamak için bir çok seçenek sunuyor. Masaların içine katlanarak girebilen yatakların yanı sıra, müşteriler, odanın görünümünü uygulama sayesinde değiştirebiliyor. Müşteriler odalarına gelmeden önce, ışıkları açabiliyor, ısıtma sistemini ayarlayabiliyor, TV’deki en sevdikleri kanalı açabiliyor ya da o anki ruh haline en uygun müziği çalabiliyorlar. Ayrıca bu uygulama sayesinde, müşteriler hiç bir otel çalışanı ile muhattap olmadan check-in kontrollerini yapabiliyorlar ve odelin restoranına ön sipariş verebiliyorlar.Londranın merkezine kurulan merkezler, küçük bir kira karşılığında müşterilerine evlerinin konforuna yakın bir konfor sunuyor. Whitbread, 1000 odadan oluşan projesini 2014 yılının ortalarında hayata geçirmeyi planlıyor.

Website: www.whitbread.co.uk
kaynak: www.myfikirler.com


2 Yorum

  1. yurt dışından gelen orjinal veya imitasyon cep telefonlarından satarak hayal bile edemeyeceğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. ürünlerin hepsi kayıtlıdır. daha ayrıntılı bilgi için 05072521468 i arayabilirsiniz

  2. Az bir parayla düzenli günlük geliriniz olsun istermisiniz ne bayilik parası ne frence parası ne dosya parası nede proje parası nede komisyon parası istemiyoruz bizim çiftlikte doğal organik özgür tavuk köy yumurtası üretiyoruz az parası olup ta ne iş yapabilirim diye düşünen ve tarıma yatırım yapmak ist eyip de arazim yok diye düşünmeyin 600 dönüm arazimiz var burada sizde paranız ölçüsünde bize katılabilirsiniz verdiniz parada size bir ay gibi kısa bir sürede dönüyor kısaca size bir hesap yapalım
    örneğin bin adet tavuk alıyorsunuz tavuğun tanesi 10 Tl 1000×10 = 10 bin TL ediyor köy yumurtasının tanesi 750 KRŞ bin tavuk günlük ortalama 800 yumurta verir 800 x 750 =günlük 600 TL ediyor 600 TL de ayda 18 bin TL ediyor verdiğiniz para size kısa bir sürede dönüyor ilgilenen arkadaşlar eko tarım doğal ürünler must19_@.com tel 0541 440 81 51 youtubeda çorum/ sungurlu Mustafa kayar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu