Başarılı Girişimcilik

Alışverişlio: E-Ticaretin Yeniden Tanımı

E-Ticaret Arenasına Yenilik Getiren İsim: Alışverişlio

E-ticaret dünyasına yeni bir soluk getiren bir marka daha sahneye çıktı: Alışverişlio. Erol Grup tarafından geliştirilen bu yenilikçi platform, 40 binden fazla iş ortağıyla tüketicilere değer sunmanın yanı sıra, KOBİ’ler için de yeni nesil bir pazarlama altyapısı sunuyor. Bu yenilikçi uygulama, bireysel satıcıların dünya genelinde ürünlerini pazarlamalarına olanak tanıyor ve tüketicilere her alışverişte nakit geri ödeme sistemiyle kazanç sağlıyor.

Alışverişlio, yeni nesil akıllı ticaret platformu olarak 40.000’den fazla anlaşmalı noktada tüketicilere fayda sağlarken, aynı zamanda KOBİ’ler için de gelişmiş bir pazarlama altyapısı sunuyor.

Alışverişlio
Alışverişlio E-Ticaretin Yeniden Tanımı

Gelişen Bir Kazanç Modeli

Alışverişlio’nun hızla büyüyen e-ticaret pazarına yeni bir perspektif kazandıracağını belirten Alışverişlio Genel Müdürü Mahmut Erol, sistemin hem tüketicilere hem de markalara yönelik benzersiz bir model sunduğunun altını çizdi. Erol, “Alışverişlio, günümüz ekonomik koşullarında markalar ve tüketiciler için akıllı kazanç fırsatları sunan bir süper uygulama. Şu an itibariyle 40.000’den fazla anlaşmalı noktayı içeren sistem sayesinde tüketiciler, mevcut harcamalarını yapmaya devam ederek iade sistemiyle nakit kazanç elde edebilecekler. Bu kazancı istedikleri takdirde uygulama üzerinde alışveriş yaparak kullanabilecekleri gibi banka hesaplarına da transfer edebilecekler” şeklinde ifade etti.

“Herkes için Alışverişlio”

Alışverişlio’nun dinamik bir e-Pazar platformu olarak da ön plana çıkacağını belirten Mahmut Erol, “Alışverişlio, isteyen herkesin basit, kullanıcı dostu ve ücretsiz bir e-Pazar platformunda istediği ürünü satabileceği bir sistem sunuyor. Bireysel satıcılar ve KOBİ’ler, hiçbir ücret ödemeden dakikalar içinde bir dükkân açarak pazarlama faaliyetlerine hızla başlayabiliyorlar. Alışverişlio’nun sanal asistanları, pazarlama sürecinin her aşamasında destek sağlayarak, alışverişi kolaylaştırmak için öneriler sunuyor ve hayatı daha rahat hale getiriyor” şeklinde belirtti.

Nakit Kazanç Yerine Puan: Alışverişlio’nun Odak Noktası

Mahmut Erol, Alışverişlio’nun temel amacının tüketicilere değer sağlamak olduğunu belirterek, “Alışverişlio, fayda odaklı bir alışveriş ekosistemi oluşturmayı hedefliyor. Kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeden, yaptıkları alışverişlerden nakit geri ödeme kazandırmayı amaçlıyor. Ancak yüksek fiyatlı mağazalardan alışveriş yapma yerine, kendi alanlarında rekabetçi ve uygun fiyatlı firmalarla anlaşarak mevcut alışveriş noktalarından nakit geri ödeme sağlamayı tercih ediyoruz. Tüketiciler, bu kazancı uygulama üzerinden kullanabilir veya banka hesaplarına aktarabilirler” şeklinde açıklama yapıyor.

Geniş Ürün ve Marka Yelpazesi

Alışverişlio, yiyecek içecekten elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede ürün sunmaktadır ve kendi alanında rekabetçi ve önemli markaları bünyesinde barındırmaktadır. Alışverişlio’nun anlaşmalı olduğu noktalarda geçerli olan altyapısı, fiziksel kartlar ve mobil ödeme seçeneklerini de içerir. Kullanıcılar, bu seçeneklerle birlikte, gerektiğinde fazla ürünlerini sistemi kullanarak satışa sunabilirler.

Küçük Esnaf ve Ev İşçileri İçin Destek

Mahmut Erol, Alışverişlio’nun kullanıcılar için tasarruf sağlamanın yanı sıra, KOBİ’ler için alternatif bir iş geliştirme aracı olacağını ifade ederken, “İki önemli ihtiyacı birleştirdik: Tüketiciler tasarruf etmek istiyor, küçük esnaflar ise satışlarını artırmak. Markalar adına müzakere ediyor ve tüketicinin elde edeceği geri ödeme miktarını garanti altına alıyoruz. Aynı zamanda küçük esnafı, özellikle evde üretim yapan kadınları, zahmetsiz bir e-Pazar yeri ile destekliyor, işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Evde ekonomiye katkı sağlamak ve üretimi teşvik etmek, sistemimizin en önemli hedeflerinden biridir” şeklinde konuşuyor.

Alışverişlio Nedir? Nasıl Çalışır?

Alışverişlio, ulusal ve yerel düzeyde 40.000’den fazla noktada hizmet veren bir platformdur. Temel amacı, zaten kullandığın ürünleri alışık olduğun markalardan almaya devam ederken, bu firmaların sana nakit iade yapmasını sağlamaktır.

Nasıl Çalışır?

  1. Mevcut Alışkanlıklarını Sürdür: Alışverişlio, senin için alışveriş yaptığın ve ürünleri tükettiğin markalara odaklanır. Bu firmalar, sana nakit iade yaparak seni ödüllendirir.
  2. Kolay ve Güvenli Harcama: Alışverişlio uygulaması üzerinden nakit veya kart taşımadan tüm harcamalarını kolayca ve güvenle gerçekleştirebilirsin. Ayrıca, uygulama üzerinden 7/24 ücretsiz para transferi yapabilirsin. İhtiyacın olmayan ürünleri Çarşı bölümünde satarak nakite dönüştürebilirsin.
  3. Firmaların Sunduğu İmkanlar: Alışverişlio, firmaların sana sunduğu iade bütçesini kullanmanı sağlar. Üstelik bu imkanlar, Alışverişlio kullanıcıları için özel olarak ayrılmıştır.

Ücretsiz Kayıt ve Kolay Kullanım:

Sadece telefon numaranı kullanarak anında ve ücretsiz bir şekilde Alışverişlio’ya kaydolabilirsin. Kayıt olduktan sonra hesabına her gün yatan iadelerin tadını çıkarabilirsin. Alışverişlio, senin için alışverişi daha avantajlı ve kolay bir deneyim haline getirmek için tasarlanmıştır.

Yeni Nesil Akıllı Ticaret Modeliyle Tanışın!

Kullanıcılarına karşılıksız fayda sağlayan bu inovatif uygulama ile adım atın ve kendi bireysel iş ortağı (bayisi) olun. Tasarrufun ötesine geçerek, kanıtlanmış güvenilirlikle ciddi gelirler elde etmenin tadını çıkarın. Bu kolay ve kanıtlanmış modelle şimdi kendi işinizi kurmaya başlama fırsatını yakalayın.

Tüketiciye Ücretsiz Sunulan Kazançlı Bir Uygulama

Bu ücretsiz uygulama, tanınmış markalardan gelen kazanç fırsatlarını tüketiciye sunar. Kullanıcılar her gün para kazanırken, iş ortakları ise bu avantajlı modeli tavsiye ederek gelir elde eder. Tavsiye edilen kişiler indirimlerden yararlanırken, iş ortakları firmanın karından yüzdelik pay alır.

Sürekli ve İstikrarlı Büyüyen Bir Gelir

İş ortağının önerdiği kişiler herhangi bir tüketimde bulunduğunda, iş ortağının hesabına anında yüzdelik pay yatırılır. Tavsiye ağını kişisel çevrenle genişletebilir veya daha profesyonel bir yaklaşımla reklamlarla geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu model risksiz, güvenilir ve kazançlıdır.

Risk Almadan, Güvenle Kazanın

Ürün stok riski almanıza gerek yoktur. Yeni bir ürün veya firma tanıtmak için çaba harcamanıza gerek yoktur. İnsanlar zaten mevcut tüketim alışkanlıklarını sürdürdükleri yerde indirim veya nakit iade fırsatlarını bulurlar. Siz de bu süreçten kendi yüzdeliğinizi hızla elde edebilirsiniz. En güvenilir markalarla işbirliği yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu