Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Antimikrobiyal Nano Gümüş İyonlu Çorap Satmak

Ayak Kokusu İçin Antimikrobiyal Çorap Satmak

Ayak kokusuna Ayakkabı kokularına kesin çözüm …

Ek iş yapmak bu ortamda neredeyse önemli olan bir olgudur.Doliche Tekstilin sunduğu Ek iş modelleri çok kazandıran bir ek iş sistemidir.Doliche tekstilin Ar-Ge çalışmaları sonucu ürettiği Antimikrobiyal Nano Gümüş İyonlu Çorap insanların en çok sorun yaşadığı ayak kokusu ve ayak mantarı proplemine son veren ek iş ürünleridir.Ayrıca ayakkabı ve çoraplarda oluşan ve yerleşen bakteri ve mantarları yok eden antimikrobiyal ayakkabı spreyide böyle bir ek iş ürünüdür.Başarılı bir ek iş fırsatı her zaman yapılabilen iş fırsatıdır.Eğer bu ek iş pazarlanacak bir ürünse,herkese kolayca sunulabilecek katma değeri yüksek olmalıdır.Doliche ek iş sistemi ayak kokusuna ve mantarına kesin çözüm sunan bir ek iş fırsatıdır.Doliche ek iş fırsatında oldukça yüksek kar oranına sahip olunmaktadır.

Bu ürünler hemen hemen herkese pazarlanabilecek kadar pazar potansiyeli çok yüksek ürünlerdir.Geliştirdiğimiz ek iş paketleri sayesinde kargo ücreti ödemeden çok uygun fiyatlarla çok kazanacaksınız.

Doliche Tekstilin sunduğu ek iş (bayilik) sistemi ikinci bir iş yapmak isteyenler,yeni bir iş kurmak isteyenler vb. için geliştirilmiş bir ek iş modelidir.Doliche Antimikrobiyal sprey ve çorap ürünleri ayak kokusu ve ayak mantarının giderilmesini sağlar.

Ayak kokusu, insanların en önemli problemlerinden birisidir. Ayak kokusu ve ayak mantarı insanların yüzde 60 ında bulunan bir problemdir. Giyilen ayakkabı türüne göre bu oran yüzde 80 lere çıkabilmektedir. Bu durum, sadece bir kişiyi değil tüm çevreyi rahatsız eden bir problemdir.

Eczaneler,Tuhafiyeler,Medikaller,Ek iş fırsatı arayan herkes…

e-Posta: info@dolichetekstil.com
Telefon: 0 342 231 62 97
Belgegeçer: 0 342 231 62 97
Cep Telefonu Numarası: 0 538 354 86 58Piaff İç Giyim Ürünleri Satarak Para Kazanabilirsiniz

Bir Yorum

  1. toptan satışınız var mı? varsa fiyat listesi alabilir miyim? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu