Çiğköfte Bayilikleri

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Veriyor

Arsamiea çiğköfte bayilik, Adıyaman çiğköfte bayilik, Meşhur Adıyaman çiğköftesi, çiğköfte bayiliği

Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz tatlar ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli çiğ köfteleri hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla müşterilerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklar sayesinde çiğ köfte sektörüne liderlik ediyoruz. Bugüne kadar tüm hedeflerimize başarı ile ulaştık. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Arsamiea olarak eminiz. Türkiye’de etsiz çiğ köfte sektöründe, 2017 yılı sonuna kadar 1000 şube ve 250 çalışan ile dev bir çiğ köfte şirketi olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yarattığımız lezzet ile de Türkiye’nin en lezzetli ve tercih edilen çiğ köfte şirketi” olmayı amaçlıyoruz.

Arsamiea
Arsamiea, 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Arsamiea, bugün yaklaşık 400 e yakın bayisi 70 çalışanı ile etsiz çiğ köfte üretimi alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Arsamiea, sunduğu ürünlerinin %98’ini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden temin etmektedir. Arsamiea, etsiz çiğ köfte’den acı sosu’na , lavaşından nar ekşisine kadar, birçok tadın yanında  damak zevkine hitap etmektedir.

Hazra Gıda, 1990 yılında Arsemiea markası’nın kurulmasıyla ve Türkiye’nin en büyük çiğ köfte zincirlerinden biri olan Arsamiea Türkiyede bu sektörün lider kuruluşlarından biridir. Türkiyedeki lezzet sevenlerle Hazra gıda turizm pazarlama ve İmalat San. Tic. LTD. ŞTİ. şuanki çiğ köfte halkalarını çoğaltarak lezzetinin adresi olmuştur.

Misyon

Ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üzerinde bir kalite ve hijyen anlayışı ile hareket ederek insanlarımıza yöresel lezzetlerimizi sevdirmek. Bu misyonumuzu hayata geçirebilmek amacıyla mükemmel bir organizasyon ve sistem inşa etmek.Ayrıca en mükemmel tedarikçileri seçerek en üst performansta bitmek bilmeyen bir enerjiyle misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmak.

Vizyon

Sahibi olduğumuz ARSAMİEA markasını gıda üretim ve şatışı alanlarında yöresel lezzetlerin en iyi şekilde üretilip sunumlarının gerçekleştirildiği restoran zinciri haline getirerek Türkiye`deki fastfood sektörünün en büyük pazar payına sahip kuruluşu olmak ve tüm dünyaya kendi markamızla ürettiğimiz ürünlerimizi tattırarak sevdirmektir. Diğer firmalar için çiğköfte bayilik konularımızıda inceleyiniz.

Tel : 05321784068

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu