Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

ASG Haşere İlaçlama Bayilik Veriyor

ASG HAŞERE İLAÇLAMA
“Bayilik için hazırlanıyoruz”

asgYaklaşık dört yıldır bu sektörde çalışan Servet Güngörer, bir yıl önce ASG Haşere İlaçlama adıyla kendi şirketini kurmuş. Kaliteli ilaçlama hizmetine yönelik talebin her geçen gün arttığını söyleyen Güngörer, “Bu alanda kaliteli hizmet sunan firmaların sayısı artıyor. Önümüzdeki dönemde daha da artacak. Çünkü bu tür firmalardan hizmet alanların çok memnun olduklarını görüyoruz, diyor.

ASG Haşere İlaçlama’nın merkezi İstanbul Üsküdar’da. Şirket, İstanbul genelinde hizmet veriyor. Bayilik taleplerini değerlendirdiklerini söyleyen Servet Güngörer, şu sıralar bayilik altyapısını hazırladıklarını söylüyor.

Telefon: 0216 65119 80

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. Şu iş fikirlerinin altına “sizden bayilik almak istiyorum,şartlarınız nelerdir” falan gibi yorumlar yazan insanların akıl durumlarını çok merak ediyorum.Adamların işi gücü yok sizi buradan takip edecekler !

  2. merhabalar bi ilaçlama firmasında çalışmaktayım ve bayilik alıp kendi işimizi açmayı hedefliyoruz çanakkale bölgesi için ? mesul müdür ve uygulayıcı belgelerimiz mevcut istediğiniz şartlar nelerdir ? ücret? ve sözleşme ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu