Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

ATC Araç Takip Sistemleri Bayilik

ATC Araç Takip Sistemleri Bayilik Veriyor, Araç Takip Sistemleri, Araç Takip Sistemleri Bayilikler, Araç Takip Sistemleri Bayiliği

ATC Araç Takip Sistemleri 2003 yılının 11. ayından beri ATC elektronik tarafından İstanbul’da üretilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde oluşturulan AR-GE depatmanında çalışan elektronik ve yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen donanımlar ve bunlarla uyumlu halde çalışan web ve client yazılımlarımız günümüz koşullarına uygun olarak dinamik bir şekilde devamlı olarak geliştirilmekte ve kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır.

2009 Ocak ayı itibariyle 948 firmada 13.000 cihazlarımız kullanılmaktadır. Sadece her gün İstanbul’da 600’ün üzerinde yeni aracın trafiğe çıktığını düşünürsek hala bebeklik çağını yaşayan sektörün çok geniş bir pazarı mevcuttur. Sistem sayesinde firmalar araç filolarını Internet üzerinden dijital haritalar vasıtasıyla hangi şehirde, bu şehrin hangi cadde ve sokağında olduğunu izleyerek hem saha içerisindeki araç filolarını kolaylıkla yönetebilmekte hem de olası suiistimallerin önüne geçmektedirler. Firma araçlarının tüm Türkiye’de olduğunu düşünürsek merkezden tüm araçlar ve çalışanlar zahmetsizce izlenerek saha optimizasyonu ve disiplini kolaylıkla sağlanmaktadır.

Montaj işlemi için tüm illerdeki servis teşkilatlarını kuran firmamızın şu anda 20 bayii mevcuttur. 2009 senesi içerisinde 25 yeni bayi kanalı daha düşünülmektedir. Bu rakam 2010 senesinde 80 adede ulaşacaktır. Bayi olan firmalara eğitim, promosyon ve tanıtım desteği verilmektedir. Bu işin en güzel yanlarından biri de çok ağır şartlar içermeyen küçük sermayelerle yapılabilecek olmasıdır. Şirketimiz web sitesinden bayilik başvurusu yapan firmalarla kurumsal departmanımız iletişime geçerek gerekli bilgileri vermektedir.

ATC Elektronik
Yenibosna Merkez Mah. Çınar Cd. Matbaacılar Sit. No:4/24 Güneşli İSTANBUL

Telefon : 0212 639 22 88 (Pbx 10 Hat)
Fax : 0212 639 42 69
Turkcell Çağrı Merkezi : 0532 755 75 77

E-mail Adresleri
Merkez : info@aractakipsistemleri.com
Satış : satis@aractakipcihazlari.com
Servis : servis@aractakipcihazlari.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. araç takip sektöründe dispirtör firma olmak isteyen var ise arkadaşlar bana ulaşsınlar.

    05322506936

  2. Arabanızın çalınması durumunda gerçekten internetten gps ile çok kolay birşekilde bulabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu