Anasayfa / Kariyer ve İş / Avea Stajyer Alımı – Avea Staj Başvurusu

Avea Stajyer Alımı – Avea Staj BaşvurusuAvea
Sosyal medyayla gençlere ulaşıyor

Yılda iki defa stajyer alımı yapan Avea’da stajyerler, Aveamasters Programı’na başvuran adaylar arasından seçiliyor. Bugüne kadar 57 binden fazla başvuru alarak bir rekora imza atan ve 750 üniversite öğrencisine staj imkânı sağlayan AveaMasters Programı’nın sekizinci yılında gençlere sosyal medya aracılığıyla ulaşılıyor. Aveamasters’a üniversitelerin üç ve dördüncü sınıfları ile yüksek lisans öğrencisi gençler başvurabiliyor.
AveaMasters Programı

Avea İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, başarılı stajyerlere Avea’da kış döneminde yarı zamanlı çalışma imkanı sağladıklarını ve bu kapsamda bugüne dek 210 genci işe aldıklarını söylüyor. Şirket bu yıl, pazarlama, satış, teknoloji, müşteri hizmetleri, finans, insan kaynakları regülasyon ve kurumsal iletişim gibi farklı fonksiyonlarda yaklaşık 100 öğrenciyi stajyer olarak değerlendirecek. Avea’ya başvuran stajyer adayları İngilizce ve genel yetenek testleri ile mülakat aşamalarından geçiyor.

  İş Hayatında Başarılı Olmanın YollarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir