Şirket Haberleri

AVM’de Şubeler Açan Yerli Güç Gobîtte Hızla Büyüyor

Hedeflerimizde kararlı bir şekilde ilerliyoruz. Şube sayımız arttıkça dev bir franchise zinciri oluşturacağız.Geçtiğimiz yıl, Ankara Nata Vega Outlet AVM ve Optimum Outlet AVM’de şubeler açan Yerli Güç ‘Gobitte’, ürettiği lezzetli, doyurucu ve sağlıklı ’Gobit’leri şimdi de Başkent’in Merkezi Kızılay Sakarya’da tüm sevenleri ile buluşturuyor. 1700 m2 alan üzerine kurulan, 500 m2 bahçesi ile Ankara’nın en büyük oturma alanına sahip olan Kızılay Gobitte Şubesi, hızlı ve kaliteli servisi ile dünya markası olma yolunda ilerliyor.

Anadolu yemek kültürünün en doğal ve katkısız lezzetlerini fastfood konsepti ile birleştiren ‘Gobitte’, “başarılı ve hızlı yemek lokantacılığım girişimciler vasıtasıyla verimli tüm lokasyonlarda, tüketiciye sunabilmeyi hedefledi. Bu hedef doğrultusunda son bir yılda yaptığı Ar Ge çalışmaları sonucunda; Çocuk Menüsü ‘Lala’, Almanya usulu ‘Gurbetçi ‘ Et Döner, Özel döner soslu ‘Aspava’, Klasik Et döner , Kavurmalı dürüm ‘Kavruk Paşa’, 200 gr köfte ve soğan halkalı ‘Çeribaşı’Gobitte ürünleri ile geleneksel ürün yelpazesini genişletti.

Hedefimiz 5 yılda 50 şube…

Ankara’dan dünyaya açılan “Gobitte” ilgili bilgi veren Seyf Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Hoşta, “her şubede aynı servis kalitesi, aynı çeşit ve lezzetliliği sağlayarak işletmeyi her noktada standartlaştırmayı ilke edindik. Dubai başta olmak üzere Umman, Katar ve tüm ArapYarımadası yatırımcıları ile yakın ilişkilerimizi sürdürerek yurtdışı operasyonlarına tüm hızıyla devam ediyoruz. Diğer hedef pazarlarımız arasında Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa gibi Avrupa Birliği ülkeleri de yer alıyor. Gobitte’de, paketlenmiş konteyner tasarımı, ileri teknoloji barkod okuyucusu gibi kendine özgü sistemiz mevcut ve üretim ağından sev-kiyat sonrası satışına kadar sıkı bir denetim süreci söz konusu. Bu titiz süreç, hem Ortadoğu hem de Avrupa yatırımcılarından da büyük ilgi görüyor. Hedefimiz 5 yılda 50 şube… Bugüne kadaryaptı-ğımız atılımlarla hedefimize kararlı bir şekilde ilerliyoruz” dedi.Hoşta ayrıca, “şube sayısı arttıkça markanın dev bir franchise zinciri olacağına da dikkat çekerek, Gobitte ailesine katılan ve katılacakfranchiseeler “kolay takip edilebilir bir hızlı yemek işletme sistemine sahip olurken hem de tecrübeli ve profesyonel Gobitte markasının yerli gücünü arkasına almış olacaklar”dedi.

Seyf  Gıda AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Hosta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu