Anasayfa / Şirket Haberleri / Avrupalı lider burger zinciri Türkiye’de

Avrupalı lider burger zinciri Türkiye’deNisan ve Mayıs ayında açtığı 4 restoranla burger severlere hizmet veren Quick, 5 yıl içinde 150 Milyon TL yatırım ile restoran sayısını 100’e çıkarmayı hedefliyor.

Avrupalı lider Hızlı Servis restoran zinciri Quick, her kesime hitap eden menüsüyle ilk olarak İstanbul’daki lezzet tutkunlarıyla buluştu. Group CEO’su Cedric Dugardin, “Görüyoruz ki, Türkiye’de yemek yemek bir ihtiyaçtan öte bir ri-tüel. Hep birlikte oturulan akşam yemekleri ve bol çeşitli yemeklerle kurulan masalar bunun en güzel kanıtı. Biz tecrübeli kadrosuna çok güvendiğimiz IFB ile birlikte, Türkiye’nin bu benzersiz yemek kültürünün bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
Quick

Quick ürünleri Türk damak tadına daha yakın Dugardin, “Restoranlarımızın gerçek bir yaşam alanı olmasına özellikle önem veriyoruz. Quick’i tercih edenlerin kendilerini evlerinde hissetmesi için çalışıyoruz. Quick, bu yaklaşımı sayesinde bugün Avrupalı en büyük burger markası olmayı başarmıştır”dedi. Lezzet konusunda iddialı olduklarını ifade eden Dugardin ayrıca, tazeliğe ve kaliteye verdikleri önem doğrultusunda malzeme tedarikinde yerli üretime başvurduklarını söyledi.

  Bahçe Dünyası Fuarı Tüyap'ta Bahçe Dünyası 2011Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir