Şirket Haberleri

Ayakkabı Deposu

Toptan Ayakkabı Satış

Firma İsmi : Ayakkabı Deposu
Bayilik Kategorisi : Ayakkabı, Bayan Ayakkabı, Platform Ayakkabı, topuklu ayakkabı, toptan ayakkabı, toptan ayakkabı fiyatları, toptan ucuz ayakkabı, toptan spor ayakkabı, toptan merdane ayakkabı, ayakkabı fiyatları, ayakkabı modelleri
Kuruluş Yılı : 2000
Şube Sayısı : 100
Firma Tanıtım : Firmamız ayakkabı sektöründe 1990 yılında ‘Waito Ayakkabı’ markasının üretimiyle çalışmalarına başlayarak, imalat kalitesiyle sektörde iyi bir konum edinmiştir. 1992 yılında ‘Kalite’ ve ‘Uygun Fiyat’ hedefiyle ikinci atölyemiz açılmış olup, ödün vermediğimiz kaliteli üretim anlayışımızla bize ayakkabı sektöründe önemli başarılar sağlamıştır. 1997 yılında ayakkabı sektöründe ülkemizi yurtdışında ilk tanıtan firmalardan biri olmanın gururunu yaşayarak, Rusya,Arnavutluk,Almanya,Irak ve birçok ülkeye ihracata başladık. Bu yıllarda Gedikpaşa’da ilk toptan satış mağazamız açıldı.

ayakkabideposu

2000’li yıllardan itibaren Selim Yaşar yönetiminde, değişen Türkiye’ye uygun yenilikçi tasarımlar ve yepyeni atılımlar ile markalaşma sürecimiz başladı. Popin Marka Bayan Ayakkabı imalatımızla beraber Ayakkabı Deposu kurularak, müşteri memnuniyeti var olan kaliteli ve uygun maliyetli üretimle daha da pekiştirildi ve sektörün en iyi ve güvenilir firmaları arasında yerimizi aldık.

Online toptan satışlarımızı gerçekleştirdiğimiz www.ayakkabideposu.com.tr sitemiz ile siz değerli müşterilerimizle aramızdaki mesafeyi azaltıp, iletişimimizi çoğalttık.

2012 yılı itibariyle çok geniş bir yelpazede, hemen her tarz ve kayegoride toptan bayan ayakkabı üretim ve satışımız bulunmaktadır.

Facebook sayfasımızı ziyaret ederek, Ayakkabı Deposu’nun tüm avantajlı kampanyalarından, en son modellerimizden haberdar olabilirsiniz.

http://facebook.com/ayakkabideposu

Mail Order ve banka havalesi ile siparişleriniz Türkiye’nin her yerine gönderilir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Birol Vural
Telefon : 0212 638 38 56
E-posta Adresi : ayakkabideposu@hotmail.com
Adres : Ayakkabı deposu Tic. Ltd. Şti. Gedikpaşa cami sok.Balkay iş hanı no:22 Beyazıt-Fatih İSTANBUL
Tel. : 0212 638 38 56 – Fax : 0212 638 00 56

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu