Gıda ve Restoran Bayilikleri

Ayanoğlu Mandıra Franchise Şartları

Ayanoğlu mandıra bayiliği almak. Gıda alanına yatırım yapmak en isabetli karar olacağını söylemeye gerek yok. Önemli olan doğru seçimler, doğru tercihler ve doğru stratejiyi uygulamak. Bayilik alarak iş kurmak çok mantıklı bir seçimdir. Sizlere Ayanoğlu Mandıra’nın konseptleri ve franchise ortaklığı hakkında vereceğimiz bilgiler ile yatırımınıza karar verebilirsiniz.

Asırlık Hikayemiz

1927 yılından beri 3 nesildir tecrübe ve güven ile Bursa’da 5 şubeyle hizmet vermeye devam eden markamız Ayanoğlu, Türkiye’nin birçok şehrinden özenle seçtiğimiz besin değeri yüksek, lezzetli, hijyenik, sıra dışı ve yöresel ürünlerle hazırladığımız kahvaltı, tost çeşitleri ve pidesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Son olarak bünyemize kattığımız kahve çeşitleriyle de gastronomi sektöründe yeni bir yolculuğa çıkan şirketimiz, tüm bu eşsiz lezzetleri markalaştırmak için Tarz-ı Kahvaltı, Tarz-ı Tost, Tarz-ı Pide ve Tarz-ı Kahve olarak marka tescillerini yapmış bulunmaktadır.

Tecrübeli Lezzetlerimiz

100 yıla yaklaşan tecrübemizle, ülkemizin her köşesinden taze, organik ve kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Ayanoğlu mandıra yoğurt
Ayanoğlu mandıra yoğurt

Ürün Gruplarımız

 • Peynirler
 • Tereyağları
 • Kaymaklar
 • Reçeller
 • Sütler
 • Ballar
 • Zeytinler
 • Zeytinyağları
 • Yağlar
 • Salçalar
 • Sucuklar
 • Yumurtalar
 • Tostlar
 • Pideler

https://www.youtube.com/watch?v=p7rYfCLJNMM

İşimizi İyi Biliyoruz

 • 100 yıla yaklaşan bilgi birikimini size aktarıyoruz,
 • Risklerin düşük olduğu bir işletme yapısını sizlere teslim ediyoruz,
 • Sadece bize özel ürünlerle fark yaratıyoruz,
 • Kalite sertifikalarımıza uygun olarak hijyenik koşullarda güvenilir üretim yapıyoruz,
 • Sektördeki lider markalardan biriyiz,
 • Tüm konseptlerimize ve şubelerimize aynı kalite lezzet sunuyoruz,
 • Şube kârlılığını önemseyerek, lokasyon odaklı projeler ve ürünler üretiyoruz.
Ayanoğlu Mandıra Kahvaltılık
Ayanoğlu Mandıra Kahvaltılık

Sağlıklı ve Taze

Gıda güvenilirliği, mutlu müşteri memnuniyeti, yenilikçi anlayış ile eğitim ve denetleme odaklı yapı üzerine kurulu olan Ayanoğlu, hızlı tedarikçi ağı sayesinde sağlıklı ve taze
ürünlerin en kısa sürede müşterilere ulaşmasını sağlıyor. Bu taze ürünler, pide ve tost gibi lezzetlerde kullanılarak eşişiz bir damak keyfi sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın en önemli gereği olarak; gıda güvenliği, yenilikçi ve kaliteli ürün, hizmet yeterlilik eğitimleri ve denetlemeleri üzerine kurulu şirketimiz, hızlı tedarikçi ağı sayesinde sağlıklı ve taze ürünleri, siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

İlginizi çekebilir: Tost Bayiliği Veren Firmalar

Sorunsuz Proje Teslimi

Detaylı bir analiz sonrası, tespit ettiğimiz lokasyonla ilgili mimari projeyi hazırlıyor, bu proje için gerekli teklifleri topluyor ve sözleşme kapsamında projeye başlıyoruz. Tüm bu süreçler kendi proje ekibimiz tarafından yönetilerek, müşteri memnuniyeti ve kazanç odaklı işletmeler oluşturuyoruz.

Birlikte Kazanalım

Tüm ekip olarak franchise sürecimiz için hazırız. Öncelikle batı bölgelerinde franchise noktaları açmayı planlıyoruz. Doğru lokasyonlar seçerek şubelerimizi çoğaltmayı hedefliyoruz. Birlikte kazanmak için; işletmesine sahip çıkan, işine önem veren, ekip çalışmasını seven, mutlu müşteri anlayışını benimseyen, yeniliklere açık yatırımcıları bekliyoruz.

Ayanoğlu Mandıra Zeytin
Ayanoğlu Mandıra Zeytin

Sosyal Medya ve Pazarlama

Şube açılışından sonra hedef kitlemize, sosyal medya ve yazılı basında özel reklam kampanyaları yapıyoruz. Görsel çalışmalarımız ve reklam süreçlerimiz anlaşmalı ajansımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ayanoğlu Eğitim ve Personel Anlayışı

Şube açılışından önce personel seçimi yapılarak, merkez tarafından belirlenen mekanda gerekli eğitimler verilir. Mutlu müşteri için personel eğitimleri sürekli olarak devam edecektir. Her yıl, periyodik ve dönemsel olarak eğitimler verilecektir.

Öncelik Denetim

Yatırımcının; kârlılığını korumak, mutlu müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm şubelerimizdeki standardı oluşturmak için, uzman ekiplerimiz ile denetimler yaparak satışların artırılmasını sağlıyoruz. Denetimler sayesinde, tüm şubelerimizin eksiklerini gidererek, sorunsuz ve iyi işleyen yerler olmasını sağlıyoruz.

Ayanoğlu Mandıra Peynir
Ayanoğlu Mandıra Peynir

Konseptlerimiz

 1. Ayanoğlu Mandıra Kahvaltı
 2. Ayanoğlu Köy Evi
 3. Ayanoğlu Tarz-ı Tost

Ayanoğlu Mandıra Kahvaltı Konsepti

En zengin konseptimiz olan Mandıra Kahvaltı konsepti 300 m² ile 500 m² arasında değişim göstermektedir. Bu şubelerimizde tüm ürün gruplarımızın satışını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda pide ve tost menülerimiz de mevcuttur. Masaya sınırsız serpme kahvaltı anlayışının bulunduğu konseptimizdir. Lokasyon olarak büyük şehirlerin, elit ve yoğun yaya trafiği olan caddelerinde şubelerimizin açılmasını uygun buluyoruz.

Ayanoğlu Köy Evi Konsepti

Geleneksel Köy Evi konseptimiz 150 m² ile 250 m² arasında değişim göstermektedir. Bu şubelerimizde yöreye uygun ürün gruplarımızın satışını gerçekleştiriyoruz. Tepsiye sınırsız serpme kahvaltı anlayışının bulunduğu konseptimizdir. Lokasyon olarak köy dokusunu yaşatabileceğimiz bölgelere şubelerimizin açılmasını uygun buluyoruz.

Ayanoğlu Tarz-ı Tost Konsepti

Tarz-ı Tost konseptimiz 20 m² ile 50 m² arasında değişim göstermektedir. Ailemizin en yenisi olan Tarz-ı Tost şubelerimizde, geleneksel tostun yanında farklı lezzetler de karşınıza çıkıyor. Tuzlu ve tatlı tost çeşitleri ile günün her öğününde damak zevkinize hitap ediyoruz. Lokasyon olarak AVM’ler, yoğun caddeler, kampüsler, hastaneler ve havalimanlarında şubelerimizin açılmasını uygun buluyoruz.

Ayanoğlu Mandıra Sucuk
Ayanoğlu Mandıra Sucuk

Franchise Sürecimiz

 1. Franchise adayı, formunu doldurarak başvuru yapar.
 2. Başvuru, merkez tarafından incelenir.
 3. Şubenin lokasyonu belirlenir.
 4. Mimari ekip, konseptin tasarımına başlar.
 5. İnşaat süreci başlatılır.
 6. 60 gün içersinde şube hazırlanır.
 7. Açılışa kadar merke tarafından desteklenir.
 8. Personel alımı gerçekleştirilir.
 9. Ürünler, merkez tarafından tedarik edilir.
 10. Şube açılışı gerçekleştirilir.
Mutlaka okuyunuz: Gıda ve Restoran Bayilikleri

Ayanoğlu Mandıra İletişim

Ertuğrul Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulv.
No:42 Nilüfer/BURSA
+90 224 414 00 02
bilgi@ayanoglumandira.com
ayanoglumandira.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu