Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

b-fit Avrupa ve Ortadoğu’ya açılacak

B-FIT: 500 Bin Liraya Spor Salonu Kurma Fırsatı

2006 yılında altı girişimci tarafından kurulan b-fit, Türkiye’nin önde gelen spor salonları zincirlerinden biridir. Şu anda yedi ortakla güçlenen b-fit, girişimcilere kendi işlerini kurma fırsatı sunuyor. b-fit merkezi açma maliyeti, franchise bedeli dâhil olmak üzere ortalama 500 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişmektedir. Bu bedel, hizmete hazır bir spor salonunu başlatmak için gereken tüm donanım ve destekleri içermektedir.

b-fit
b-fit

b-fit Franchise Avantajları:

 1. Yer Bulma ve Dekorasyon:
  • b-fit, yer bulma, tabela tasarımı, cephe giydirme, iç dekorasyon gibi süreçlerde girişimcilere profesyonel destek sunmaktadır.
 2. Satış ve Pazarlama Desteği:
  • Marka, girişimcilere satış ve pazarlama konusunda kapsamlı destek sağlamakta, reklam kampanyaları ve etkinliklerle müşteri çekme stratejilerini desteklemektedir.
 3. Oryantasyon ve Eğitim:
  • b-fit, işletme sahiplerine ve çalışanlarına yönelik oryantasyon ve eğitim programları düzenleyerek kaliteli hizmet sunmalarını sağlamaktadır.
 4. Maliyet ve Girişimci Şartları:
  • b-fit, girişimcilerden franchise bedeli olarak 349 bin lira +KDV talep etmektedir. Minimum 120 metrekarelik bir alan gerekmektedir ve bu alanın 40 metrekarelik bölümü spor alanı için ayrılmalıdır.
 5. Lokasyon ve Kafe İmkanı:
  • İşletmenin hane sayısının yüksek olduğu lokasyonlarda yer alması istenirken, ufak bir kafe bölümü de salonun bir parçasını oluşturmalıdır.

b-fit, girişimcilere sağladığı destek ve başarıya giden yoldaki rehberlikle, spor salonu işletmeciliği konusunda güvenilir bir ortak olarak öne çıkmaktadır. Daha fazla bilgi ve başvuru için b-fit Resmi Web Sitesi ziyaret edilebilir.

Franchise Satış Sorumlusu

Zeynep BATIYEL
+90 530 498 78 26
zeynepbatiyel@bfit.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu