Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

B-Fit Franchise Fırsatı

B-fit Franchise Fırsatını Kaçırmayın, Kadınlara Özel Spor ve Yaşam Merkezi Zinciri b-fit, B-fit Franchise, B-fit Franchising, Spor ve Yaşam Merkezi Kurmak

183 merkezi ile Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi zinciri b-fit, sizlere müthiş bir fırsat daha sunuyor. B-fit franchise bedel artırımı öncesi bu harika iş fırsatını kaçırmayın.
Pişman olmamak için bugünden b-fit’e başvurun. Son Gün 1 Ekim!

b-fit Kimdir, b-fit Sistemi Nedir?

b-fit, her yaştan ve her gelir seviyesinden kadınların spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardım eden, kadınlara özel Türkiye’nin ilk ve en yaygın spor ve yaşam merkezi zinciridir. Kurulduğu 2006 yılından itibaren kısa sürede 45 şehir ve 183 noktaya ulaşan b-fit, bugüne kadar 65,000 kadına hizmet verdi. Sadece kadınlara yönelik olan b-fit sistemi, Amerika’da ortaya çıkmış, her yaştan milyonlarca kişinin tercihi olan 30 dakikalık istasyon çalışmasına dayanıyor. İstasyon çalışması, kendi itme-çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşuyor. Hem zamanı etkin kullanma, hem de spora çok yatkın olmayanları doğru ve etkili bir egzersize yönlendirme imkanı sunan bu çalışma, kardiyovasküler sisteminizi geliştiriyor, formda kalmanızı ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

b-fit Türkiye’deki mevcut fitness kültürüne yeni bir alternatiftir. Hem sistemi, hem de avantajlı üyelik fiyatları ile her yaştan kadınlara spor yapma imkânı sunan b-fit, Endeavor Derneği tarafından 2009 yılında “Yılın Girişimcisi” seçilerek başarısını tescilledi.Sporun yanı sıra 200’den fazla kadını iş sahibi yaptı. b-fit 375 kadına istihdam sağladı. b-fit Türk kadınını 33,5 ton zayıflattı. Her biri bir sosyal kulüp olarak faaliyet gösteren b-fit sporla birlikte kadınların iş ve/veya ev hayatında değişiklik meydana getirmektedir.

Hüveyla Gürlek
Franchise Satış Sorumlusu
B-fit Sağlık ve Spor Yatırım Ticaret A.Ş.
Caferağa Mh.  Damga Sk.
İffet Gülhan İş Merkezi No:9 K:3
Kadıköy – İSTANBUL

T: 0216 700 2217-18-19
E: deniz@b-fit.com.tr
W: www.b-fit.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu