Girişimcilik

B-fit Kadın Girişimcileri Arıyor

b-fit, “ASHOKA Fellow ve Schwab Vakfı” tarafından yılın sosyal girişimcisi seçilen Bedriye HÜLYA’nın da aralarında bulunduğu 3 kadın tarafından kuruldu.

b-fit

Sadece kadınlar tarafından işletiliyor ve sadece kadınlara hizmet veriyor, b-fit, her yaş ve gelir grubundan kadına özgür, özgüvenli, sağlıklı ve fit bir şekilde incelmenin, zinde ve sosyal yaşamanın kapılarını açıyor. Biryandan da kadınlara franchise vererek, kendi işlerini kurmalarına destek oluyor.

Her mahalleye bir b-fit açılacak.

“Özgürce, özgüven sorunu yaşamadan incelmek, sıkılaşmak, sağlıklı, zinde, öğrenen, öğreten, paylaşan bir sosyal yaşam sürmek, yürüme mesafesi kadar yakın ve kendi işini kurmak isteyen her kadın için küçük sermayelerle bile ulaşabilir olmalı.” düşüncesiyle hareket eden marka, 81 ilin her mahallesinde bir b-fit merkezi açmayı, Türk kadınına sporu sevdirmeyi amaçlıyor, “b-fitsisteminin rasyonel ve duygusal faydaları çok yakın zamanda tüm kadınlarımızın vazgeçilmezi olarak hayatının bir parçası olacak” diyor.

Anadolu da b-fit istiyor!

b-fit’i başka şehirlerdeki yakınlarından duyan Anadolulu kadınlar kendi şehirlerinde de b-fit merkezi açılmasını istiyor. Marka, merkezinin bulunmadığı bu illere de hızla franchise verecek. Bölgelere göre girişimcisini bekleyen iller: Karadeniz; Kastamonu, Zonguldak, Sinop, Amasya, Karabük, Artvin, Rize- Akdeniz;  Mersin, Alanya, Osmaniye-İç Anadolu; Nevşehir, Aksaray, Çankırı, Çorum – Doğu Anadolu; Erzincan, Elazığ, Kars, Siirt, Batman, Ağrı, İğdır, Bingöl. Global bir marka olacak!2014 yılında yurt dışında 15 merkez açmayı hedefleyen b-fit, yurt dışındaki ilk franchise merkezlerini Bochum ve Lefkoşe’de açtı.

Özellikle Ortadoğu’yu hedefleyen ve Ürdün’le sıcak bağlantılar kuran b-fit, yakında Ürdünlü kadınları da inceltip, sosyalleştirecek.

2014 Sonuna Kadar 60 Franchise Verecek

Kadınların anatomik yapısı ile kas ve iskelet sistemlerine göre dizayn edilen, kendi itme çekme gücü ile hareket eden fitness aletleri ve aerobik hareketlerinin kombinasyonuyla oluşan 30 dakikalık özel istasyon sistemi daha ilk açıldığı andan itibaren b-fit’in spor alanındaki farkını ortaya koydu.

b-fit merkezi açanlar ne diyor?

Nevin Beydoğan b-fit Denizli Çamlık

1  yıllık iş tecrübemi kullanıp aynı zamanda mutlu olabileceğim, kişiliğime, hayata bakış açıma uyguıı r arad’m kapacağım işin içinde iletişim olmalıydı. İnsana saygı ve fayda olmalıydı. Ben yaptığım işe sonuna kadar inanmalı, arkasında durmalıydım, b-fit’te aradığımdan daha fazlasını buldum.

Seval Zai / b-fit İstanbul Zekeriyaköy

b-fit sistemine girince kurumsal bir marka oluyorsunuz ve her türlü destekten faydalanabiliyorsunuz. Hangi duvarı ne renge boyayacağınızdan yaşadığınız üye problemlerine, Türkiye’nin önemli firmaları ile yapılan kurumsal anlaşmalardan düzenleyeceğiniz aktivitelere kadar destek alabiliyorsunuz, b-fit sistemi ile; kocaman bir aileye üye oluyorsunuz ve hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Çünkü arkanızda b-fit gibi güçlü bir kurum var.

Aysu Felek
b-fit İzmir Bornova Özkanlar.

Ekim 2007’de ilk merkezimi açtım. Daha önce birçok yerde çalıştım ancak insanın kendi işi bambaşkaymış. Hiç zorlanmadım, her şey o kadar güzel düşünülmüş ki franchise almanın birçok avantajını yaşadım. Tek başıma biryeraçsaydım ne kadar kişiye ulaşabilirdim bilmiyorum. Franchise açmak isteyenlere kesinlikle b-fit’i tavsiye ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu