Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Babyneo Yıkanabilir bebek bezi bayiliği veriyor

Babyneo Yıkanabilir bebek bezi bayiliği veriyorBabyneo markalı yıkanabilir bebek bezleri, Natura Bebek Tekstil Ürünlerinin Denizli’deki tesislerinde üretiliyor.2008’den bu yana faaliyet gösteren şirket, üretimde organik pamuk ya da bambu kullanıyor.

Genel Müdür B.Kaan Özsökmen “Üretimde kullanılan her mealzeme Öko-Tex 100 standartlarına sahip, ayrıca Öko-Tex’in bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikalarına sahibiz” diyor.
Şirketin organik ürünleri arasında yıkanabilir bebek bezi, omuz bezi, havlu, yıkama önlüğü, alıştırma külotu ve mama önlüğü başı çekiyor. Bu ürünlerin satış fiyatı ise 12 ila 44 Tl arasında değişiyor.

Babyneo markalı ürünler zincir mağazalarda ve internet mağazalarında satılıyor.Bunların yanısıra Türkiye genelinde bayilik vermeye başladıklarını belirten Özsökmen, tüm illerden gelecek bayilik taleplerini değerlendireceklerini söylüyor. Şirket, bayilik için herhangi bir teminat istemiyor.

Telefon: 0216-410-45-17

  Moil Akaryakıt BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir yorum

  1. nasıl hiç teminat istenmiyor bayilik için.ben 6 çocuk babasıyım bir iş kurmak isterim ama sermayem yok fakat konu bebeklerle ilgili olunca her türlü işi severek yaparım
    05079659209……avcılar parseller istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir