Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Babyneo Yıkanabilir bebek bezi bayiliği veriyor

babyneoBabyneo markalı yıkanabilir bebek bezleri, Natura Bebek Tekstil Ürünlerinin Denizli’deki tesislerinde üretiliyor.2008’den bu yana faaliyet gösteren şirket, üretimde organik pamuk ya da bambu kullanıyor.

Genel Müdür B.Kaan Özsökmen “Üretimde kullanılan her mealzeme Öko-Tex 100 standartlarına sahip, ayrıca Öko-Tex’in bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikalarına sahibiz” diyor.

Şirketin organik ürünleri arasında yıkanabilir bebek bezi, omuz bezi, havlu, yıkama önlüğü, alıştırma külotu ve mama önlüğü başı çekiyor. Bu ürünlerin satış fiyatı ise 12 ila 44 Tl arasında değişiyor.

Babyneo markalı ürünler zincir mağazalarda ve internet mağazalarında satılıyor.Bunların yanısıra Türkiye genelinde bayilik vermeye başladıklarını belirten Özsökmen, tüm illerden gelecek bayilik taleplerini değerlendireceklerini söylüyor. Şirket, bayilik için herhangi bir teminat istemiyor.

Telefon: 0216-410-45-17

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. nasıl hiç teminat istenmiyor bayilik için.ben 6 çocuk babasıyım bir iş kurmak isterim ama sermayem yok fakat konu bebeklerle ilgili olunca her türlü işi severek yaparım
    05079659209……avcılar parseller istanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu