Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Balonevi Yeni Bayilikler Oluşturacak

BALONEVİ
24 saat balon üretiyor

Balonevi, Türkiye’de balon üreten birkaç firmadan biri. Firma, Eylül 2001’de kurulmuş. Üretim tesisi İstanbul Tuzla’da. Üç vardiya üretim yapan şirket aylık 20 milyon adet balon üretim kapasitesine sahip. Balonevi Pazarlama Müdürü M. Oğuz Kucur, “Avrupa Birliği standartlarında üretim yapıyoruz. Üretim tesisimizde dünyada yeni, Türkiye’de tek olan dört renk serigraf baskı teknolojisini kullanıyoruz.

Balonevi

Dünyada dört renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip nadir firmalar arasmdayız” diyor.

Firma kendi bünyesindeki Ar-Ge departmanının geliştirdiği ve TÜBİTAK’tan aldığı destekle “suyla açmalı tam otomatik balon üretim makinesi” geliştirmiş. Firma balonun yanı sıra köpük balon da üretiyor.

Birkaç yıl önce Walt Disney lisansını alarak ürün gamını zenginleştiren şirket Mickey Mouse and Friends, Winnie The Pooh, Disney Princess, The Cars ve Toy Story 3, Avengers, Superhero ve Spiderman karakterleriyle balon ve çeşitli parti malzemeleri üretiyor. Firma, kendi adıyla parti için ihtiyaç duyulan her türlü malzemenin bulunacağı mağazalar açıyor. Şirket, ürünlerini yerel ve ulusal zincir mağazalarda satıyor. Bunların yanı sıra toptan satış yapan bayileri var. Yeni bayilikler oluşturmayı hedefleyen şirket, Türkiye’nin her ilinden gelecek bayilik taleplerini değerlendiriyor.

Telefon: 0216 394 00 65
E-posta: oguz.vanli@balonevi.com
Web: balonevi.com

Kırtasiye Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu