Bayilik Veren FirmalarGiyim Bayilikleri

Bebek Ürünleri Online Satış Mağazası Bebekcimiz.com Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Bebekcimiz.com
Bayilik Kategorisi : Anne Bebek Ürünleri online satış mağazası
Kuruluş Yılı :  2012
Şube Sayısı :  36
Firma Tanıtım :  Bebekcimiz.com, 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, devamlı olarak artan tecrübesine, ürün ve hizmet kalitesini de ekleyerek, sektöründe tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Sürekli daha iyiyi hedefleyen ve yenilikçi yapısından ödün vermeyen duruşuyla, pazarındaki farkını ortaya koymuştur.

bebekcimiz

Başlangıç olarak, hepsimepsi.com ismiyle pratik ürünlerin satışıyla e-ticaret sektörüne giriş yapan Bebekcimiz.com 2012 yılında Anne-Bebek ürünlerini Türkiye pazarına taşımıştır. Bebekcimiz.com, satışını yaptığı ürünlerin üretimine de başlamıştır. Böylelikle, hem yerli üretime katkıda bulunmuş hem de yeni istihdam alanları açılmasını sağlamıştır.Bebekcimiz.com’un giderek artan ürün yelpazesinde, Bebek Sağlık Ürünleri, Bebek Banyo Ürünleri, Bebek Güvenlik Ürünleri, Bebek Bakım Ürünleri, Bebek Odası ve Tekstili, Bebek Oto Koltuğu ve Anakucağı, Bebek Arabaları, Mama Sandalyeleri, Park Yatakları, Salıncaklar, Akülü Arabalar, Bebek Beşikleri gibi bir çok kategoride ürün sağlamaktadır. Bununla birlikte, ithal ettiği yardımcı ürünler ile de müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Üretim ve satış faaliyetlerinin yanında, müşteri ilişkilerine değer veren ve sektörel birikimlerini paylaşıma açık tutan Bebekcimiz.com, sürekli daha iyiyi elde etme çabasındadır.

Bayilik Şartları : Online Satış Mağazası Kurulum ücreti 1500 TL E-ticaret sitesinin kurulumu ve sanalpos desteği için en az bir şahıs firması ünvanına sahip olmanız gerekmektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler :

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • REKLAM DESTEĞİ

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Kar marjı ürün grubuna göre değişkenlik göstermektedir. %15 ile %40 arasında değişmektedir.

Bayilik için ek şartlar: E-ticaret sitesinin kurulumu ve sanalpos desteği için en az bir şahıs firması ünvanına sahip olmanız gerekmektedi

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Yücel UYANIKSOY
Telefon :  5323910092
Web Sitesi : bebekcimiz.com
E-posta Adresi :  bilgi@bebekcimiz.com
Adres :    Murat Mah. Ata Cad. Bayramapaşa / İSTANBULBir Yorum

  1. Kaliteli hizmet sunan bir marka.Online satışları ile eminim yakın zamanda kendinden sıkça söz ettirecektir.Başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu