Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Bebek ve Çocuk Fotoğrafçısı Gülüm İmrat

Bebek ve Çocuk Fotoğrafçısı Gülüm İmratBebek ve Çocuk Fotoğrafçısı Gülüm İmrat
“Anlar unutulabilir, ama hatıraya dönüşen fotoğraf o an’ı anıya çevirir” diyor.

Bebek ve doğum fotoğrafçısı olarak adından söz ettiren ve yakaladığı doğru anlarla fark yaratan Gülüm İmrat, yeni doğan, 0-7 yaş çocukların ve ebeveynlerinin vazgeçilmez fotoğrafçısı ünvanı ile sektöründe fark yaratıyor.

Son derece cömertçe görüntü üreten Gülüm İmrat, “Anlar unutulabilir, ama hatıraya dönüşen fotoğraf o an’ı anıya çevirir.” diyor. Sanatsal yetenek ve yaratıcılığı ile iç içe yaşayan Gülüm İmrat yaşam boyu deneyimlerini keyif aldığı, dünyanın en doğal ve mutlu karelerini çocuklar, ebeveynler için sonsuzlaştırıyor, kelimeler ile anlatılmayacak bir tecrübe yaşatıyor.

Profesyonel iş hayatına 2009 yılında başlayan ve üstün bir başarı grafiği sergileyen Gülüm İmrat 1977 doğumlu olup, tüm deneyimlerinde heyecan verici görüntüleri yakalayarak, kendine özgün ve özgür kareler yaratıyor.
Gülüm İmrat, kendi tercih ve atama niteliğine bağlı kompozisyonlarında ışık pozlama ve deklanşör hızının farkını tarifsiz görüntüler ile sonlandırıyor.

Sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri, uluslar arası sempozyumlar ve reklamcılık alanlarında da hizmet veren Gülüm İmrat, uzmanlığı olan yeni doğan ve 0-7 yaş çocukların fotoğraf sanatçısı olarak ilerlemeyi planlıyor.

www.gulumimrat.com

Detaylı Bilgi ve Görsel için:
Emel Ercan İslamoğlu
Emel Ercan İletişim Danışmanlığı
Gülüm İmrat Basın Danışmanı
(0532) 201 89 19
emel@emelercan.com

  Tektaş yüzükYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

3 Yorumlar

  1. resimler kartpostal gibi çok beğendim çokta güzel anlatmış, neden o anları resimlendirmedim diye insana keşkeleri sorduruyor, ellerinize sağlık gülüm hanım

  2. süper fotğraflar elinize sağlık gülüm hanım

  3. Çektiği fotoğraflar çok hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir