Dönerci Bayilikleri

Bereket Döner Bayilik

Bereket Döner Bayilik Şartları

Döner denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Bereket Döner, bulunmadığı illere yoğunlaşarak yeni satış restoranlar açıyor. Şubeleşmede franchising sistemini de kullanan firma, Türkiye genelinden gelecek taleplere açık. Ancak öncelikle İzmir, Ankara, Bursa ve Adana’dan gelecek talepler dikkate alınacak. Şubelerinin döner ihtiyacını karşılamak amacıyla üretim tesisi kuran firma, zamanla bu işte de hızla büyüdü ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın da en büyük hazır döner üreticilerinden biri haline geldi.

“Türkiye’nin dönercisi” sloganıyla 1988’te Beyoğlu’nda küçük bir dükkanda ilk kez müşterileriyle buluşan Bereket Döner, bugün 99 şubesiyle hizmet veriyor. Ülkemizin en büyük döner zincirlerinden biri olan Bereket Döner, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve en büyük hazır döner üreticisi. Bereket Döner, 2017’yi büyüme yılı ilan etti ve bu yılın sonuna kadar 50 şube daha açarak 150 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Franchise vereceği hedef iller; İzmir, Bursa, Ankara, Konya ve Samsun. Firma kendi markasıyla sinerji yaratmak isteyen girişimcilere beş farklı konsept seçeneği sunuyor. Bunlar; Bereket Döner Durak, Bereket Döner Paket, Bereket Döner Express, Bereket Döner ve Bereket Döner Since 1988. Konseptlere göre franchise bedeli KDV hariç 45 bin TL ile 75 bin TL arasında değişiyor.

Son zamanlarda en çok ilgi gören iki konseptinin Bereket Döner Durak ve Bereket Döner Express olduğunu belirtelim. Bereket Döner Durak konseptinden franchise bedeli almayan firma; satışa hazır ürünleri içinde olan anahtar teslim standart bir durak konseptini içindeki ürünlerle birlikte 60 bin TL + KDV’ye girişimcilere sağlıyor.

Bereket Döner’in yurtiçinde 125 yurtdışında ise Suudi Arabistan Taif ve Riyad’ta iki şubesi bulunuyor. Şirket, 2018’de 50 yeni restoran daha açmayı hedefliyor. Firma “restoran” ve “ekspress” şube olmak üzere iki farklı konseptte şubeler açıyor.

Restoranların franchise giriş bedeli 100 bin TL+KDV. Bereket Ekspress şubelerinin franchise giriş bedeli ise 60 bin TL+KDV olarak belirlenmiş. Firma, franchise alan yatırımcılardan sürekli franchise ödemesi almıyor. 2018’de franchising sistemiyle açılacak yeni şubeler için öncelik Bursa, Konya, îzmir, Ankara ve Antalya’ya verilmiş. Yurtdışında açılacak şubeler için Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Pakistan ilk sırada.

Bereket Döner CEO’su Nezif Emek:“Restorancılık ilgi gerektiren çok özel bir ticari teşebbüstür. Bu nedenle yatırımcılarımızın bu işe özel ilgi göstermesini ya da özel ilgi gösterecek bir yönetici ile işe başlamaları bizim olmazsa olmazımız. Temel iş modelimize göre tüm Bereket Döner yatırımlarının ortalama bir yılda geri dönmesini hedeflemekteyiz.” diye konuşuyor.

Tel: (0212) 771 55 55

Dönerci restoranı açmak için sitemizin döner bayiliği veren firmalar kategorisini incelemek için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu