Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Betis Genel İlaçlama Karadeniz Bölgesinde Bayilik Verecek

BETİS GENEL İLAÇLAMA
Doğu Anadolu ve Karadeniz de şubeler açacak

betis ilaclamaErzurum merkezli Betis Genel İlaçlama, Doğu Anadolu Bölgesi’nde, uluslararası standartlara uygun hizmet sunabilen az sayıda şirkette biri. Betis Genel İlaçlama Genel Koordinatörü Mehmet Nuri Alim, “Şirketimiz 1994’te kuruldu. Zararlı kontrol ve mücadelesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Bölgemizdeki askeri tesislerden hastanelere, AVM’lerden konutlara kadar birçok farklı alanda hizmet veriyoruz” diyor.

Betis Genel İlaçlama, 2013’te bayilik sistemiyle ilk kez şubeler açacak. Yeni açılacak şubeler için önceliği Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki illere vermeye planladıklarını belirten Alim, ayrıca Karadeniz Bölgesi’nde de bayilik vereceklerini söylüyor.

Telefon: 0443 233 73 96
E-posta: info@betisshop.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. merhabalar ben mersin mezitli merkez’den murat durgunöz.eğer güneydoğu anadolu bölgesi 6.ncı bölge’de yani.batman,diyarbakır,bismil,köseli köyü,ve çevre illerin’de bayilik vermek isterseniz sizler’le görüşmek isterim.bayilik için bir’de ne istiyorsun’uz.(0533)601.45.79.

  2. merhaba ankara bayiniz varmı .. eger yok ise ebn ankara olarak talib im 0551 694 11 21

  3. mrb ismim harun bursadan yazıyorum ben bursada bu işi uygulayıcı olarak yapmaktayım eğer bursada bayiniz yoksa sizinle çalışmak isterim şartlarınız nelerdir 532 598 08 43

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu