Anasayfa / Kariyer ve İş / Bir İş Arkadaşını Hijyen Konusunda Uyarmak

Bir İş Arkadaşını Hijyen Konusunda UyarmakAmerikan Mikrobiyoloji Topluluğu’nun verilerine göre, ülkenin büyük havaalanlarında tuvaletleri kullanan insanların neredeyse üçte biri çıkarken ellerini yıkamıyor. Bu insanlar, kişisel hijyen konusunda tuhaf eğilimleri olan büyük bir
kesimi oluşturuyorlar.

is hijyen
Hijyen, çoğumuzun iyi bildiği üzere, aynı zamanda bir işyeri problemidir. Yine de çok az kişi cesaretini toplayıp birine kötü koktuğunu veya kutudan kurabiyeleri elleriyle seçmemesi gerektiğini söyleyebilir. Ancak hijyen problemi olan biriyle yakm olarak çalıştığınızda, bu kişiyi davranışlarını düzeltmeye teşvik etmelisiniz. Aksi takdirde, bu işgal işinizi etkileyecektir.

Bu kişiyi utandırmamak için gizli dost yaklaşımını deneyin. Bu kişiye, kimden geldiği belli olmayan ve “Vücut kokun, ne kadar tatlı bir insan olduğunu yalanlar gibi. Seni düşünen bir dost” yazan bir not gönderin. Sizin şefkatiniz ve gizliliğiniz muhtemelen mucizeler yaratacaktır.

  Hırdavatçının yanında ticareti öğrenip kendi işini kurduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir