İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

BNG-Tech Soft Dondurma Makineleri

Yaz aylarının en kazançlı yatırımı da dondurma satışıdır hali hazırda dükkanınız vardır kapı önüne yada dükkanın bir köşesine kuracağınız soft dondurma makinesi ile dondurma satışı yaparak ekstradan dükkanınıza gelir sağlamış olursunuz.

bngDÜNYADA DONDURMAYA ADIMIZI VERDİK,VE ŞİMDİ BNG-tech ile güçlerimizi TÜRKİYE İÇİN BİRLEŞTİRDİK…

Soft dondurma ve frozen yoğurt makineleri sektöründe Dünyanın tartışmasız uzak ara lider firması CARPIGIANI Türkiye’de BNG-tech distribütörlüğünde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İtalya’nın Bologna şehrinde 1936 yılından bu yana Tüm Dünyada dondurma sektörüne yön veren dev firma,CARPIGIANI GELATO ÜNİVERSİTESİ ile de sektöre eğitim veren yegane kuruluştur.

Dünyanın alanında tartşmasız en iyisi olan CARPIGIANI teknolojik altyapısı ve deneyimiyle imal edilen tüm makine modellerimizde sorunsuz, yüksek performanslı makina kullanımı ve hijyenik, gerçek soft dondurma kalitesini Türk tüketicilerine sunuyoruz.
Diğer rakip firmalardan çok farklı bir yapılanmaya,bağlantılara ,finansal güce ve tecrübeye sahip olan firmamız ,bu farklılıklarının sağladığı avantajlar sayesinde tüketicilere en yüksek kaliteye sahip soft dondurma makinelerini -EN UYGUN FİYAT- ile sunmakta ,ve Türkiye genelinde şu an itibariyle 44 adet,Ortadoğu ve Kuzey Avrupa da 14 adet olan lokal servis istasyonları ve yedek parça depolarıyla,en hızlı ve güvenilir satış sonrası hizmetlerini de yerinde vermektedir.

HEDEFİMİZ
Türkiye’de soft dondurma ve frozen yoğurt kültürünü doğru ve kaliteli hizmet prensipleri çerçevesinde oluşturmak,Türk tüketicisine en kaliteli ve en güvenilir ürünleri ,en hızlı ve en uygun maliyetle sunmak,tüm müşterilerimizle beraber bir takım ruhu içerisinde iyi ilişkilerimizi sürekli korumak,tek bir güç olarak alanımızda hep beraber büyümek ve gücümüzü tüm arkadaşlarımızla-partnerlerimizle paylaşmaktır

İLETİŞİM

Kurumsal Merkez

SARAÇ DIŞ TİCARET
P.MEHMET MAH.NİL SOK. NO:3 ISPARTA
info@bng-tech.com
Süleyman Demirel Bulvarı No:81 ISPARTA
TEL: 0246 2329020 – 0532 6553132
pazarlama@bng-tech.com

Merkez Showroom/Genel Dağıtım

İstoç Toptancılar Çarşısı
41 ada,no:32 Bağcılar/İSTANBUL
TEL: 0212 4884627
istanbul@bng-tech.com


2 Yorum

  1. Ay inanmıyorum yazıda firmanın kullandığı bina bile sahte…Onların değil… Fotoğrafla oynanmış.Resmin üzerinde kendi firma isimlerini yazmışlar binaya… O bina orjinali Amerikada Turtle Twist diye bir firmaya ait. Web sayfalarında gördüm. Linki aşağıda tıklayıp görebilirsiniz. Bu7nların dediği hiçbir şeye inanılmaz…

    http://turtletwist.com/

  2. Sayın Tüketiciler, Burada sözkonusu olan firmanın ürünleri İtalyan BNG diye satılmaktadır. Halbuki BNG makineler İtalyan değil, Çinden gelen ucuz makineler. Sözkonusu bilgilerin doğruluğunu sahibinden.com veya alibaba.com’dan arastırıp görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu