İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

BNG-Tech Soft Dondurma Makineleri

Yüksek Kaliteli Soft Dondurma Makineleri: BNG-Tech’in Sunduğu Lezzet Dünyası

Yaz aylarının en karlı yatırımlarından biri, mevcut bir işletmeye sahipseniz dükkanınıza ekstra gelir getirebilecek bir fikir sunuyor: dondurma satışı. Basitçe dükkanınızın kapısına veya içinde bir köşeye yerleştireceğiniz bir soft dondurma makinesi ile dondurma satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Dünya genelinde dondurma sektörünün tartışmasız lideri olarak kabul edilen CARPIGIANI, Türkiye’de BNG-tech distribütörlüğü ile faaliyetlerine devam ediyor. 1936 yılından bu yana İtalya’nın Bologna şehrinde faaliyet gösteren CARPIGIANI, tüm dünyada dondurma sektörüne yön veren dev bir firmadır. Ayrıca, CARPIGIANI GELATO ÜNİVERSİTESİ ile sektöre eğitim veren önde gelen bir kuruluştur.

Soft Dondurma Makineleri
Soft Dondurma Makineleri

CARPIGIANI’nin teknolojik altyapısı ve deneyimiyle üretilen soft dondurma makineleri, sorunsuz ve yüksek performanslı bir kullanım sunar. Ayrıca, hijyenik standartları karşılayarak gerçek soft dondurma kalitesini Türk tüketicilerine sunmaktadır.

Firmamız, rakip firmalardan büyük ölçüde farklı bir yapıya, bağlantılara, finansal güce ve deneyime sahiptir. Bu farklılıklar, tüketicilere en yüksek kaliteye sahip soft dondurma makinelerini en uygun fiyatlarla sunabilmemize olanak tanır. Şu anda Türkiye genelinde 44 adet, Ortadoğu ve Kuzey Avrupa’da 14 adet lokal servis istasyonu ve yedek parça deposu ile hızlı ve güvenilir satış sonrası hizmet sunmaktayız.

Hedefimiz, Türkiye’de soft dondurma ve frozen yoğurt kültürünü doğru ve kaliteli hizmet prensipleri çerçevesinde oluşturmak, Türk tüketicilerine en kaliteli ve en güvenilir ürünleri en hızlı ve en uygun maliyetle sunmak, tüm müşterilerimizle iyi ilişkileri sürdürmek, sektörümüzde büyümek ve gücümüzü partnerlerimizle paylaşmaktır.

Hedefimiz, Türkiye’de soft dondurma ve frozen yoğurt kültürünü doğru ve kaliteli hizmet prensipleri çerçevesinde oluşturmaktır. Türk tüketicisine en yüksek kalite ve güvenilirlikte ürünleri sunarak, bu lezzetleri en hızlı ve uygun maliyetle erişilebilir kılmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, tüm müşterilerimizle bir takım ruhu içinde iyi ilişkiler sürdürmek, işbirliği ve dayanışma içerisinde olmak önceliklerimiz arasındadır. Alanımızda birlikte büyümek ve başarımızı tüm iş ortaklarımızla paylaşmak için birlikte çalışmayı hedefliyoruz. Bu vizyonla, soft dondurma ve frozen yoğurt sektöründe Türkiye’ye katkı sağlamak için çaba gösteriyoruz.

İLETİŞİM

Kurumsal Merkez

Şirket Adı: SARAÇ DIŞ TİCARET Adres: P.MEHMET MAH.NİL SOK. NO:3 ISPARTA
E-posta: info@bng-tech.com
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı No:81 ISPARTA
Telefon: 0246 2329020 – 0532 6553132
E-posta: pazarlama@bng-tech.com

Merkez Showroom/Genel Dağıtım

Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı Adres: 41 ada, no:32 Bağcılar/İSTANBUL Telefon: 0212 4884627 E-posta: istanbul@bng-tech.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Ay inanmıyorum yazıda firmanın kullandığı bina bile sahte…Onların değil… Fotoğrafla oynanmış.Resmin üzerinde kendi firma isimlerini yazmışlar binaya… O bina orjinali Amerikada Turtle Twist diye bir firmaya ait. Web sayfalarında gördüm. Linki aşağıda tıklayıp görebilirsiniz. Bu7nların dediği hiçbir şeye inanılmaz…

    http://turtletwist.com/

  2. Sayın Tüketiciler, Burada sözkonusu olan firmanın ürünleri İtalyan BNG diye satılmaktadır. Halbuki BNG makineler İtalyan değil, Çinden gelen ucuz makineler. Sözkonusu bilgilerin doğruluğunu sahibinden.com veya alibaba.com’dan arastırıp görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu