Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Böcek Avcısı Şubeler Açmayı Planlıyor

Böcek Avcısı Şubeler Açmayı PlanlıyorBÖCEK AVCISI
Pazarda fark yarattı

bocek avcisiBöcek Avcısı, ev ve işyerleri için profesyonel ilaçlama hizmeti veren bir marka. Mart 2010’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Pazarda çok yeni bir girişim olmasına rağmen çık hızlı büyüyor. Böcek Avcısı’nın ortaklarından Aydın Ertunç, “Tüketicinin karşısına doğru zaman ve yerde uygun argümanlarla çıktık. Profesyonel tanıtımın ve doğru imajın gücüne inanıyoruz. Bir anda çok yere ulaşmak yerine, verdiğimiz hizmetin dilden dile dolaşmasına önem verdik” diyor.
Böcek Avcısı bildiğiniz klasik ilaçlama şirketlerinden oldukça farklı. Örneğin, ilaçlamaya gittikleri her yere Franz Kafka’nın kendini hamamböceğine dönüşmüş gibi hisseden bir insanın öyküsünü anlattığı “Dönüşüm” adlı kitabını hediye ediyorlar. Böcek Avcısı’nın profesyonel ekipleri, ortalama 100 metrekarelik bir konutun ilaçlama işlemini 30-35 dakikada tamamlıyor. Ortaklar büyük şehirler ve turistik bölgelerde şube açmak için çalışmalar yapıyor.

Telefon: 0212 343 54 34
E-posta: info@bocekavcisi.com

  Kumrucum Fast Food BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

5 Yorumlar

  1. K.maraş merkez ve ilçelere talibim.17 YILDIR BU İŞİN İÇİNDEYİM.Biyosidal ürün uygulaıcı sertifikam mevcuttur.dönerseniz sevinirim.Haırlı işler…

  2. merhabalar ben mersin,mezitli,merkez’den murat durgunöz.bu işe yabancı değilim.tecrübem’de var.eğer batman,diyarbakır,bismil,aşağı köseli köyü,ve çevre illerin’de bayilik vermek isterseniz sizler’le görüşmek isterim.bayilik için bir’de ne istiyorsun’uz.şartları’nız nelerdir.(0533)601.45.79.

  3. ankara bayiliği vermek isterseniz iletişime gecebilirsiniz.. 0551 694 11 21

  4. Merhaba trakya bölgesinde bu işi yapmayı düşünüyorum bu ise yabancı değilim tecrubemde var .05452858994 Emrah DEVÜK

  5. gültekin uslu

    mrhb ben antalyadan gültekin ilaçlama sektöründe 12 yıldır faaliyet göstermekteyim şayet antalyada şube açmak isterseniz sizlerle görüşmek isterim.portföyüm vardır. 0535 782 98 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir