Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Bodrum Konut Projeleri

Bodrum’un tam merkezinde eşsiz doğa ile lüksün birleştiği muhteşem bir proje yükseldi. Frame Suites, hayal ettiğiniz yaşamı en ince detaylarıyla sunuyor…

Ayrıcalığı detaylarda

FRAME SUİTES, Bodrum’un merkezinde, denize sıfır konumda, manzarayı kesintisiz sunan boydan boya camları, ileri teknolojisi, altyapısı, şehrin ruhuyla harmanlanan mimarisi ile Bodrum aşıkları için hazırlandı.

Sonsuz maviliklerin hükmettiği eşsiz manzarasıyla 10 bin 600 metrekare alan üzerine Vithome tarafından inşa edilen Frame Suites, 60 rezidansın yer aldığı 16 bloktan oluşuyor.

Etkileyici manzarası ile denize sıfır konumda bir yaşamın tüm ayrıcalıklara sahip olmak isteyenler için 3+1 flat, 3 +1 dubleks ve 2+1 flat dairelerin yer aldığı Frame Suites gerçek lüksü Bodrum’un eşsiz doğasıyla buluşturuyor.

Hayal ettiğiniz yaşamı, Frame Suites’te kurabilir, site sakinlerine özel plajda denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Kışm kapalı havuzda yüzebilir, Türk hamamı ve sauna konforunda günün yorgunluğunu atarak, 12 ay boyunca bu ayrıcalığın keyfine varabilirsiniz.

Detayları önemseyerek, özenli çizgiler ve kaliteli malzemelerle eksiksiz bir yaşam alanı tasarladıklarım belirten Vithome Yönetim Kurulu Başkanı Halit Yağcıoğlu, Frame Suites projesinin her detayı ile ruhunuza hitap edeceğini belirtiyor.

Gündoğan’ın ‘incisi’

Uzun soluklu yaşanan, yaz kış kullanılan projeleriyle tanınan Norm Yapı, Bodrum Gündoğan’da eşsiz iki proje hayata geçirdi. Firma, Gündoğan’a yatırım yapmaya devam edecek…

KONUT ve emlak sektörünün hızlı gelişimiyle birlikte Bodrum’un saklı kalan incileri birer birer gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bunlardan biri de sakin ve huzurlu bir yaşantıya sahip koyu ile tanınan Gündoğan oldu.

Büyük şehirlerdeki yorucu tempodan uzaklaşmak isteyen insanların Bodrum’da yaz kış yaşama talebi gün geçtikçe artıyor.

Bölgenin gelişimi hız kesmeden devam ederken, konut üretiminde kalitenin en ince ayrıntısına kadar sorgulandığı bir döneme girmiş bulunuyoruz. Şeçeneğin çok olmasına karşm yapı stoğunun her daim sorun olduğu bu bölgede aile yaşantısı, uyumlu çevreler ve komşuluk ilişkilerini ön planda tutan, sektöründe mimari, inşaat tekniği ve malzeme konularında tecrübesiyle bilinen Norm Yapı’nın iki özel projesi Gündoğan’da görücüye çıktı. Projelerden ilki olan Fiera Vista, Gündoğan, Kızılburun mevkiinde, konum olarak bölgenin muhteşem koyuna hakim noktalanndan birinde yer alıyor. Gündoğumu ve koya bakan canlı manzarasıyla 13 bin 500 metrekare arazi içinde Norm Yapı ve Gül-man Group ortak girişimi olan proje, her eve özel geniş havuzlu 18 butik villadan oluşuyor.

Casa Sirius projesi ise, yine aynı koy üzerinde denize yakınlığıyla merkezi bir bölgede yer alıyor ve farklı yaşam tarzlarına hitap ediyor. Casa Sirius’un iki villası 500’er metrekare kapalı kullanım alanı sunan açık havuz ve jakuzisi, altı araçlık kapalı ve iki araçlık açık otoparkı, geniş teras ve bahçe alanı ile konak tarzı yaşantısıyla adından söz ettiriyor. Proje Bodrum’un hareketli yaşantısı ile Gündo-ğan’m huzurunu sentezlemeyi amaç ediniyor.

Bodrum Gündoğan’daki 18 villalık Fiera Vista projesi ve müstakil iki villadan oluşan Casa Sirius’un müteahhitliğini üstlenen Norm Yapı, Gündoğan ve Bodrum’da uzun soluklu yaşanacak konut üretimine devam etmeyi planlıyor.

Yeni bir yaşam alanı

Çağdaş Holding, lüksün erişilebilir fiyatlardan satışa sunulduğu yepyeni bir projeyi hayata geçirdi. Skyhill Homes projesi Bodrum’un dinamizmini yaşamak isteyenlere hitap ediyor…

BUGÜNE kadar Bodrum’da 30 proje geliştiren, kusursuz iş anlayışı ve kalite yaklaşımıyla ünlenen Çağdaş Holding, Bodrum’un geleceği açısından son derece iyi tanınan yatırımları ile birçok inşaat, proje ve yeniliğin mimarı olarak tanınıyor.

Bodrum’un 11 beldesinde yatırımları bulunan, Kumbahçe mevkiinde beş müstakil villadan oluşan Şalvarağa II projesi gibi süper lüks segmentteki projeleri ile dikkat çeken Çağdaş Holding, Turgutreis’te yapımı 2015 yılında tamamlanan, 72 konut ve 60 odalı, denize sıfır Swissotel Residences Bodrum Beach projesi ile Swissotel markasını Bodrum’a kazandırmıştı. İkinci Swissotel projesi olan Swissotel Residences Bodrum Hill, 107 oda, 35 konut ile Yo-kuşbaşı mevkiinde konumlanıyor.

TESLİM 2018’DE

Erişilebilir lüks segmentte oluşan yoğun talep üzerine Bodrum merkezde, Oasis AVM’ye yürüme mesafesinde, 10 bin 500 metrekarelik alan üzerine konumlandırdığı Skyhill Homes projesinde, villaların fiyatını 1 milyon TL’nin altma çektiklerini belirten Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, “Bundan sonra lüksü daha erişilebilir fiyatlarla hayata geçirip talebin daha yoğun olduğu kısma yoğunlaşacağız” dedi. Yüzde 25 peşin, 24 ay sıfır faizle vadeli ödeme kolaylığı sunan Skyhill Homes’ta konutlar 2018’de teslim edilecek.

Bodrum’da konut alımmda yerli talepte bu yıl ciddi artış olduğuna dikkat çeken Çağlar, “İnsanlar büyük şehirlerin koşuşturmasından yoruldu. Artık insanlar emekliliği beklemeden Bodrumlu olmak için acele ediyor. Bu da Bodrum’un dinamizmini her zaman canlı tutmasını sağlıyor” dedi.

Beş yıldızlı hizmet

Yalıkavak’ta 13 süper lüks villadan oluşan Jacaranda Estate projesi,  yılın 12 ayı keyifle yaşayabileceğiniz yeni bir yaşam konsepti sunuyor. Projede beş yıldızlı hizmet veriliyor…

ALPCAN Yazıcı, Benjamin Walsgrove ve Özer Yaldızipek ortaklığında 2004 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden aPad Estates şirketi, Yalıkavak’ta bitme aşamasına gelen The Jacaranda Estate projesiyle inşaata yeni bir boyut kazandırdı. 10 dönüm arazi üzerine yapılan 13 süper lüks villada, hayatı daha yaşanabilir kılacak bütün ayrıntılar en ince detayına kadar düşünüldü.

600 metrekare civarında arsa payı 225 metrekare civarında kullanım alanı olan üç katlı villalar yaptıklarını belirten Özer Yaldızipek, “Bodrum’un imza projelerinden biri olan villalarımızın en büyük farkı, özellikle Uzakdoğu’da çalışmalar yapan ve sayısız ödül kazanan mimar Adrian McCarroll tarafmdan çizilmiş olması. Projemiz 2015 yılında Ingiltere’de düzenlenen gayrimenkul ve proje fuarında ‘Tasarım Ödülü’ kazandı. 13 villadan oluşan projede sadece dört villa kaldı. Temmuz ayı gibi villaları teslim edeceğiz” dedi. Yaldızi-pek, inşaatın yanında proje geliştirme, satış, kiralama, site ve ev yönetimi ile concierge hizmetleri verdiklerim de söyledi.

VİLLLARIN İÇİNDE AĞAÇ VAR

Villaların hepsinin deniz manzaralı olduğuna dikkat çeken Yaldı-zipek, “Projemiz Yunanistan’ın Kalimnos Adası’m görüyor. Villalarda tavan yüksekliği 3.20 metre. Evin önü ve arkası toplanabilen hareketli profil camdan oluşuyor. Bu sistem inanılmaz bir ferahlık sağlıyor. Güneşin en güzel battığı yerde gün-batımı bütün güzelliğiyle izlenebilecek. Projemizin en büyük farklarından biri de villaların içinde 10 metrekarelik bir cam galeri var. Bu galeri en alt katta bir iç bahçe oluşturuyor ve bunun ortasmda da 7-8 metrelik bir servi ağacı var. Projede önceliği yerli ürünlere verdik ve tamamen doğal malzemeler kullandık” diye konuştu.

YAZ KIŞ YAŞANACAK BİR MEKAN

Son dört villanın 680 bin ile 720 bin euro civarında satış bedeli olduğunu belirten Yaldızipek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dokuz villamız İstanbul, İngiltere, Dubai, Katar ve Almanya’ya satıldı. Eğitim ve sağlık alanındaki yeni yatırımlar ile ulaşımdaki kolaylık nedeniyle insanlar artık gönül rahatlığı ile Bodrum’a yerleşiyor. İstanbul’da olan her şey burada da var. Biz de insanlara yaz kış yaşayabilecekleri bir dünya sunduk. Bizim amacımız dört duvar yapıp satmak değil. Biz insanlara yeni bir yaşam alanı sunuyoruz. Havalima-nındaki karşılamadan evlerinin tüm ihtiyacının giderilmesine ve onlar yokken bakım yapılmasına kadar bütün ihtiyaçları gideriyoruz. Beş yıldızlı hizmet veriyoruz.”

Manıarasıyla farklı

Yılın 12 ayı Bodrum’da yaşamak isteyenler için benzersiz bir proje tamamlanmak üzere. Mirage Marina Bodrum, kentin merkezine yakın olmanın avantajları ile huzur ve konforu farklı bir tasarımla buluşturuyor…

MİRAGE Marina Bodrum, bölgede hızla artan nüfusun 12 ay boyunca hem kaliteli yaşamdan, hem de Bodrum’un eşsiz doğa güzelliğinden faydalanabilmesini amaçlayan bir proje. 4 bin 500 metrekare arazi üzerine kurulu, her biri deniz manzaralı 20 adet flat daire ve 20 adet bahçe dubleksinden oluşan proje, Bardakçı Koyu’nun sırtında, karşısında Gümbet Koyu ve deniz manzarası ile yaratılmış eşsiz bir yaşam alanı. Side Gayrimenkul Yatırımları ve inşaat A.Ş.’nin Sahibi Mustafa Şat, önceleri sadece bir tatilci olarak geldiği Bodrum’da değişen dinamikleri değerlendirerek, alışılmışın dışında bir yaklaşımla Mirage Marina Projesi’ni hayata geçirdiklerini söylüyor. Projenin sonuna yaklaştıklarını belirten Şat, ilk gününden bugüne kadar kat ettikleri yolu ve projeyi şu şekilde anlatıyor:

YAZLIK DEĞİL, 12 AY YAŞAMALIK

“Yıllardır Gündoğan’da bulunan evimize tatil için gelirken, zaman içerisinde Bodrum’un hızla geliştiğini, kışının zenginleştiğini ve 12 ay yaşama doğru adım attığını gözlemledim. Bundan birkaç sene öncesine kadar yaz bitince kaderine terk edilmiş bir Bodrum varken, artık kış boyu hareketli, yaklaşık 200 bin yerleşik nüfusun barındığı bir Bodrum halini aldı. Öte yandan, büyük şehirlerden kopup, sadece hafta sonu için dahi kaçıp gelecek bir yazlığımızın olması bizi mutlu etse de; merkeze olan uzaklığı, evlerin gerek yalıtım, gerek ısıtma sistemlerinin yazlık inşa edilmesi nedeniyle yetersizliği, kışları bizle-ri sıkıntılı bir yaşama mahkum ediyordu.

Buradan yola çıkarak, bu projeyi hayata geçirme kararı aldık. Mirage Marina Bodrum projesinde bizim için en önemli olan konu, 12 ay yaşanacaksa merkezde ya da merkeze yakın bir yerde olmasıydı. Değirmenler Mevkiine yakın bu arsayı aldık. Bodrum Mari-na’ya 10 dakika, Bardakçı Koyu’na beş dakika yürüme mesafesinde, Gümbet Koyu’nun eşsiz ve büyüleyici manzarasına sahip…

12 ay yaşanacak bir proje tasarladığımızdan, kendi bünyemizde her şeyi barındırmak istedik, ihtiyaçlara yönelik düşünülmüş spor merkezi, restoran, havuz ve sosyal yaşam alanlarını da projemizin olmazsa olmazları içine kattık. En önemli hedefimiz, en iyi inşaat kalitesiyle hem kendimize hem de komşularımıza bir yaşam alanı oluşturmaktı. Mirage Marina Bodrum’da sadece bir ev değil, yüksek kalitede işçilik ve malzeme ile donatılmış bir mekan, Bodrum’u 12 ay yaşayabileceğiniz bir konfor, deniz manzaranızla günün her saati keyif alabileceğiniz bir ortam, şehir merkezine yürüme mesafesinde olmasına rağmen bir o kadar da uzak hissedebileceğiniz avantajlı bir konum satın alıyorsunuz.

“YANINDA ÇOCUK PARKI VAR”

Üstelik bu avantajlarımızı fiyatlarımıza yansıtmadık. 85 metrekare flat dairelerimiz 850 bin TL’den,160 metrekare olan bahçe dublekslerimiz 1 milyon 230 bin TL’den başlıyor. Projemizin anahtar teslimlerini Haziran sonunda gerçekleştirmeyi planlıyoruz, hemen bitişiğindeki çocuk parkı da tamamlandı. Proje, 2 bin 600 metrekare alanda engelli çocukların da faydalanabileceği oyun parkları ve spor aletlerinin bulunduğu bir park ve botanik bahçesi halini aldı. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdiğimiz bu proje, gerek oyun alanları, gerek dinlenme ve yürüyüş parkurlarıyla Bodrum’da tüm çocuklar ve ailelerin keyifle vakit geçirebilmelerine olanak sağlayacak.”

Keyif ve huzur için tasarlandı

Mirage Marina Bodrum konut projesi, uzun yıllar Türk hazır giyim sektörünün gelişiminde önemli katkıları olan Side Tekstil Ürünleri A.Ş. tarafından hayata geçirildi. Sağlıklı yaşam ve konforunuzdan ödün vermeden, her türlü ihtiyacınız düşünülerek oluşturulan projede sosyal alanlar, özellikle de çocuk oyun alanları bulunuyor. Bu butik proje, avantajlı konumuyla yılın 12 ayını keyifle ve huzurla geçirmek için tasarlandı.

Bu projede yok yok…

KLT Yapı’nın hyperlux villa projesi Novo Maisorı’da, son üç villa sahiplerini bekliyor. Benzersiz, muhteşem bir manzaraya sahip proje denize yalnızca bir buçuk dakika uzaklıkta…

BODRUM Gündoğan’da, KLT Yapı tarafından inşaatı tamamlanan Novo Maison projesi ile ayrıcalıklarla dolu, Hyperlux sekiz villadan oluşan yepyeni bir yaşam başladı. İnşaatı 2016 yılında tamamlanan butik projede kalan son üç villa sizi hayatı yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Yalnızca bir yıl geçmesine rağmen yüzde 30 prim yapan Novo Maison projesindeki her villa 5 oda, 2 salon ve 6 banyodan oluşan toplam 360 metrekare net alana sahip. Ayrıca her villanın toplam 120 metrekare terası, özel yüzme havuzu, üç araçlık otoparkı var. Donanım ve özellikler konusunda benzersiz bir model sunan Novo Maison projesindeki her villanın içinde yerden ısıtma, asansör, sauna, spor ve hobi salonu, akıllı ev sistemi, VRV soğutma ve ısıtma sistemi ile Gaggenau marka beyaz eşyalar ve şömine bulunuyor.

Denize yalnızca bir buçuk dakikalık mesafede bulunan ve muhteşem bir manzaraya sahip olan Novo Maison projesinde kalan son üç villa sahiplerini bekliyor.

Siz de Novo Maison’da ayrıcalıklarla dolu bir yaşama adım atın.

Kusursuzluğu seçin!..

Bilgi için: www.novomaison.com 1+90 532 706 84 69

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu