Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Giyim Bayilikleri / Bogner Mağazaları AVM’lerde Franchise Veriyor

Bogner Mağazaları AVM’lerde Franchise VeriyorBOGNER
KIŞI ÇETİN GEÇEN İLLER İÇİN

Bogner, Alman moda devlerinden. Lüks standartlardaki spor giyim felsefesini çizgilerine ve kreasyonlarına yansıtan bir marka. Özellikle kayak, golf ve fitness kıyafetleriyle tanınıyor. Son yıllarda günlük giyim ürünlerinin satışını da yapıyor. Bogner’i Türkiye’ye Merkez Mağazacılık getiriyor. îggg’dan beri Türk tüketicisiyle buluşan Bogner’in en büyük mağazaları istinye Park ve Nişantaşı’nda yer alıyor. Merkez Mağazacılık Genel Müdürü Sadun Aksuner, Bogner’i üst sınıf AVM’lerde konumlandırmayı hedeflediklerini söyleyerek, franchise verdiklerini açıklıyor.
Aksuner, şöyle devam ediyor: “Ankara, Bursa gibi kışları soğuk geçen illerde franchise’lar vermeyi planlıyoruz. Bu marka sıcak bölgelerde olmaz. Çünkü Bogner asıl cirosunu kayak malzemelerinden kazanıyor!’

70-110 metrekaresi olması gereken mağazaların dekorasyon bedeli 40 bin Euro tutuyor. Bunun da yüzde 50’sini Merkez Mağazacılık karşılıyor. Boyner’in aylık metrekare ciro hedefi ise 600 Euro. Şirket, isim bedeli almıyor. Ürünlerin yine Merkez Mağazacılık’tan alınması koşulu var.

  İmpeks Bebek Giyim Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir yorum

  1. münevver sarı

    Merhaba;
    Nasılsınız? Sizden kısa bir bilgi ala bilirmiyim BOGNER markası ile ilgileniyorum.
    Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir