Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / BPet Bayilikleri, Akaryakıt Bayiliği

BPet Bayilikleri, Akaryakıt Bayiliği



Akaryakıt istasyonu açmak için bayilik arayan yatırımcılar BPet bayilik şartlarını inceleyebilir.

BPet bayilik veriyor

Bpet, aslen Şırnaklı olan Acar ve Balkan aileleri tarafından kurulan Balpet Petrol’ün akaryakıt markası. Ailenin petrol ticaretiyle ilgili geçmişi eskiye dayansa da dağıtıcı lisansıyla akaryakıt sektöründeki faaliyeti 2005 yılında Mersin’de başlamış. Ana işkolu akaryakıtın yanı sıra kurucu ailelerin enerji, madencilik, çimento, inşaat gibi farklı alanlarda da faaliyeti bulunuyor. İntifa sonrasında 174 gibi rekor bir sayıda bayi transferi yapan Bpet, böylece 450 istasyona ulaşmış. Şirket, yıl sonuna kadar 64 yeni bayilik vermeyi planlıyor.




Balpet Petrol Genel Müdürü Gürz Kodal, 2010 yılına kadar Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki bayi yapılanmasını tamamladıklarını, bundan sonraki süreçte batı bölgeleri ve büyük şehirlerde bayilik vermeye yöneleceklerini söylüyor. Gürz, “Bayilik verirken önceliği şehir merkezlerindeki verimliliği yüksek yerlere vereceğiz” diyor. Bu arada Balpet’in 2011 yılı için 1 milyar TL gibi oldukça iddialı bir ciro hedefi bulunduğunu de belirtelim.

BPet Bayilik İletişim

Genel Müdürlük
Tel: +90 216 466 50 66
Fax: +90 216 466 50 55
Tatlısu Mahallesi Akif İnan Sok No:10 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul

Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

  Parkoil Akaryakıt Bayiliği



Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

5 Yorumlar

  1. KAHRAMANMARAŞ /KAYSERI YOLU D-825 UZERINDE 6 DONUM ARAZIM ICERISINDE RESTORANTI FAAL ust kat 300m2 kapalı alan alt kat 300m2 5 adet bay wc- 5 adet bayan wc- mescıt-mutfak -ön hazırlık alanı olan arazıme PETROL İSTASYON RUHSATINI ALDIM gırısımcı arkadaşları bekliyorum

  2. slm ben akaryakit istasyonu kurmak istiyorum bana nasil yardimci olursunuz

  3. po intifası bitmiştir bayınız olmak istiyorum

  4. slm ben akaryakıt istesonu kurmak istiyom bana nasıl yardımcı olurmusun

  5. Temsilciniz olmak istiyorum, detaylı bilgi verir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir