Kahve Kafe Bayilikleri

Brew Mood Franchise Veriyor

Brew Mood Bayilik Şartları

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan bir marka olan Brew Mood üç yıl içerisinde açılan 32 şubesi ile dünya markaları ile birlikte anılmaya başladı. Kendi alt yapısında geniş bir lojistik ağı, saha ekipleri, dijital medya, insan kaynakları gibi birçok alanda dinamik bir kadro bulunduran ve güçlü çözüm ortaklarıyla tüm Türkiye ile birlikte yurt dışında da hizmet verebilecek bir marka haline gelen Brew Mood kendine ait kavurma tesisiyle dünyanın en seçkin kahvelerini yalnızca şubelerine sunan, eğitimli baristalara sahip, özgün konseptiyle misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatan özel bir marka olarak yoluna devam ediyor. Brew Mood servis standartlarını “İnsanların kendilerini nasıl ; hissettikleri” üzerine kurarak sosyal bir marka haline gelmiştir. Marka “mood uygulaması”ile ürün-insan ilişkisi kurarak tüketici ile duygusal bir noktada da buluşmayı hedeflemiş ve başarmış; böylelikle de rakiplerinden ayrılmıştır.

brewmood bornova

Yıllık hedefleri, operasyon planlan olan; bir sistematik içerisinde işleyişini sürdüren, profesyonel bir “proje markası” olarak kendini konumlandıran Brew Mood, 2019-2020 planlarında tüm Türkiye ve yurt dışına açılmayı hedefleyerek franchise fırsatları ile ilgili yatırımcı görüşmelerini hızlandırmıştır.

Brew Mood Coffee & Tea bir Coopart A.Ş. kuruluşudur. Mağaza Hizmetlerini, Personel Hizmetlerini, Yatırım Analizlerini ve en önemlisi “İşletmecilik Deneyimlerimizi” sürekli ve kesintisiz paylaşacağımız bir çalışma anlayışına sahibiz.

brewmood bayilik

Brew Mood ailesine katılmak isteyen tüm yatırımcıları Brew Mood uzmanları değerlendirmektedir. Siz de Brew Mood franchise almak istiyorsanız bizimle iletişime geçip uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Brew Mood Franchise İletişim

http://www.brewmood.com.tr/franchise.html

Kahve cafe bayilikleri sayfalarımızda aradığınız konsepte firma bulma şansınız çok yüksek.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu