Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Bu Kitap Size Youtube’den Para Kazandırmayı Anlatıyor

Merhaba değerli okurlar, bugün sizlere ek gelir elde etme fırsatlarından biri olan YouTube’u anlatacağım. Dünyanın dört bir yanında yaygın olarak kullanılan video platformu YouTube’u duymamış olmanız pek mümkün değil. Siz de YouTube aracılığıyla sermayesiz ve risk almadan ek iş yaparak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

YouTube’da Zirveye Ulaşma Rehberi

YouTube, sadece eğlence amaçlı kullanabileceğiniz bir platform olabileceği gibi, on binlerce kişi de YouTube’un sunduğu olanakları değerlendirerek çeşitli kampanyalar düzenliyor ve geleneksel pazarlama yöntemleri ile elde edilemeyecek gelirler elde ediyor. Televizyon kanallarına çıkmak veya gazete/dergi sayfalarında yer almak kolay ve ekonomik bir seçenek değilken, YouTube’u etkili bir şekilde kullanabilirseniz önünüzde birçok fırsat ve milyonlarca izleyiciye ulaşma olanağı açabilirsiniz.

Youtube'den Para Kazandırma
Youtube’den Para Kazandırma

Abdullah Talha Karaalioğlu’nun yazdığı “YouTube’da Zirveye Çıkma Rehberi” adlı kitap, Türkiye’nin sosyal medya ve dijital pazarlama alanında uzun süredir beklediği kaynak eksikliğini gidermeye yönelik önemli bir eserdir. Kitap, başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar geniş bir yelpazede yer alan konuları ele alarak Youtube platformunun ötesine geçmekte ve farklı dijital yayın platformlarında da kullanılabilecek yöntemleri içermektedir.

“YouTube’da Zirveye Çıkma Rehberi”, sadece Youtube’a özgü kalmayarak, okuyucuların aynı stratejileri diğer dijital yayın platformlarında da uygulama yeteneğine sahip olmasını sağlar. Kitap, kolay para kazanma yöntemlerinden farklı reklam ağı işbirliği tekniklerine, dijital pazarlama stratejilerinden sosyal medyanın amaçlarına uygun kullanım taktiklerine kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar. Ayrıca, özel dijital manipülasyon tekniklerine dair sır gibi saklanan yöntemlere de yer verilmiştir.

Kitap içerisinde yer alan sık kullanılan ve sadece uzmanlar tarafından bilinen teknikler, dünya çapında Youtube ve dijital manipülasyon teknikleri hakkında kapsamlı bir içerik sunar. Bu eser, aynı zamanda ilk defa dijital tekniklerle tanışan okuyucuların bile rahatça anlayabileceği bir dilde yazılmıştır. Kitap, ele alınan teknikleri adım adım anlatarak her seviyeden kişinin kolayca uygulamasına olanak tanır. Bu şekilde, dijital dünyaya yeni adım atan kişiler bile bu kitaptan yararlanarak dijital pazarlama ve manipülasyon tekniklerini öğrenebilir ve uygulayabilirler.

Mutlaka okuyun: Youtube’den para kazanmak

Bu eser, hızla gelişen ve sınırı olmayan dijital dünyada tüm hayallerinizi gerçekleştirebilecek imkânları sunuyor.

Youtube’den Para Kazandırma

Başarılı Bir Kanal Oluşturmak ve Büyütmek

 1. Abone ve Hayran Kazanmak
 2. Yüksek Görüntülenme Sayısı için Püf Noktalar
 3. YouTube ve Adsense
 4. YouTube Ortaklık Ağları
 5. Oyun Kanalı Açmak
 6. Let’s Playciler için Altın Rehber
 7. Oyun Kanalınızı Büyütmek
 8. Video Hazırlama Teknikleri
 9. Videolarınız için Ücretsiz Stok Video ve Müzikler
 10. Özgün Videolar için İpuçları
 11. Youtube ve SEO
 12. Backlink Nedir, Ne işe Yarar?
 13. Gizli Silahlar
 14. Yeni Nesil Backlink Yöntemleri ve Kaynakları
 15. YouTube Reklam Modelleri
 16. Kazanç Elde Etme Yöntemleri
 17. Niş Çalışmaları
 18. Yüksek Kazançlı Nişler
 19. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama
 20. Twitter, Pinterest, Linkedin, Instagram ile Pazarlama
 21. Dönüşüm Oranını Arttırma
 22. Video ile Pazarlama Stratejileri
 23. Hızlı Abone Kazanma
 24. YouTube’dan Dünyaya Canlı Yayın
 25. Vlogger
 26. Ücretsiz VPS

Kitap siparişi için TIKLAYINIZ

Abdullah Talha Karaalioğlu, 1986’da İstanbul’da dünyaya geldi. Yurt dışında yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra gerçekleştirmek istediği projeler için Türkiye’ye döndü. Bir çok markanın proje yönetimini, business development ve dijital strateji danışmanlığını üstlendi. Avrupa’dan Türkiye’ye uyarlanan bir çok projede görev aldı.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. günde 10 saat bilgisayarı acık tutarak para kazanın. reklam izle anket doldur yok.
  Yüzyılın iş fırsatı ile tanısmak için arayın lütfen. 0 543 341 7757

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu