Gıda ve Restoran Bayilikleri

Burger House İle Gurme Hamburger Restoranı Açabilirsiniz

Gurme hamburgerci açacak

Türkiye’nin ilk gurme hamburger markalarından Burger House’un şube sayısı 23’e ulaştı. Restoran sayısını 90’a çıkarmayı hedefleyen şirketin 2014 ciro hedefi ise 37 milyon TL…

BURGER House, gurme hamburger restoranlarının ilk örneklerinden biri. Özel burger köftesi, ekmeği ve soslarıyla büyük ilgi gören Burger House, eşine az rastlanır bir hızla büyüyor. Şirketin sıra dışı başarısı büyük grupların da gözünden kaçmadı. Zincir İskender restoranlarıyla tanınan ve kendisi de bir başarı öyküsü olan HD Group, Mayıs 2013’te şirkete ortak oldu.

YÜZDE 100 DANA ETİ

Burger House Genel Müdürü Kemal Gürer, “550 bin TL’lik yatırımla ilk şubemizi 29 Ekim 2009’da İstanbul Bağdat Cadde-si’nde açtık. Konseptimiz ahşap, demir ve beton kombinasyonundan oluşuyor. Siyah, doğal ahşap rengi, beyaz ve sarı kurumsal renklerimiz. Tabureler ve uzun masalar ile sıcak bir ortamda bir arada yemek yiyen kaynaşmış bir müşteri topluluğu yarattık. Bu tarz çok ilgi gördü” diyor. Burger köftesi yüzde 100 dana eti, tuz ve karabiber dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor. Köfte yapımında kullanılan et Trakya’dan getiriliyor. Malzemeler şirketin İstanbul Maltepe’deki bin 800 metrekarelik üretim tesisinde hazırlanıyor. Ekmek günlük olarak bu tesiste üretiliyor. Sosların büyük çoğunluğu da burada üretiliyor. Bir kısmı ise İngiltere’den ithal ediliyor. Patatesler ise Afyon-karahisar’dan geliyor. İlk mağazanın doğru işler hale gelmesinden sonra ikinci restoranı açmaya karar verdiklerini belirten Gürer, ikinci şubeyi Temmuz 2010’da Ataşehir’de açtıklarını söylüyor. Burger House’un şimdi İstanbul’da 18, Ankara’da üç, Bursa ve Antalya’da ise birer şubesi var. Bunların 15’i franchising sistemiyle açılmış. Şirket, franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam ediyor.

FRANCHISE BEDELİ 100 BİN TL

Burger House, 2014 sonuna kadar yedi şube daha açacak. Yeni mağazaların büyük bölümünün franchising sistemiyle açılması hedefleniyor. Şirket önümüzdeki beş yılda şube sayısını 90’a çıkarmayı hedefliyor. Yurtdışından mas-ter franchise talepleri aldıklarını belirten Gürer, yurtdışın-da da bu sistemle şubeler açmayı planladıklarını söylüyor. Yurtdışındaki ilk restoranlar Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde açılacak. Bunun için çalışmalara başlanmış bile. Yeni açılacak Burger House restoranlarının büyüklüğü 60-90 metrekare arasında değişecek. Burger House’un franchise giriş bedeli 100 bin TL+KDV. Sürekli franchise ödemesi olarak aylık cirodan yüzde 7 pay almıyor. Dekorasyon maliyeti ise metrekare başına 4 bin TL. Bu yıl açılacak yeni restoranlar için İzmir, Eskişehir, Bursa, Antalya, Ankara ve Adana’ya öncelik verilecek. Bu illerde öncelikle AVM’lerde şubeler açılacak.

HD Group ortak oldu

HD Group, Burger House’un yüzde 51’ini 6 milyon TL’ye satın aldı. Bu yeni ortaklığın ardından Burger House şubeleşme konusunda çok agresif büyüme planları yapıyor. Şimdiye kadar çoğunlukla İstanbul’da şube açan şirket, artık her ilde şube açmayı planlıyor.

Burger House’nun önemli özelliklerinde biri de toplumsal duyarlılık adına sosyal projelerde görev alması. Örneğin belirli zamanlarda kimsesiz çocukları restoranlarında misafir ediyor. Restoranlardaki gıda fazlalıkları hayvan barınaklarına gönderiliyor.

Başvuru için: 0216 489 39 05

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Mustafa hOCAM BEN SANA 10.000 tl vereyim sen bana her ay 5.000 TL ver yeter. 13.000 TL de sizin olsun.

  2. Az bir parayla düzenli günlük geliriniz olsun istermisiniz ne bayilik parası ne frence parası ne dosya parası nede proje parası nede komisyon parası istemiyoruz bizim çiftlikte doğal organik özgür tavuk köy yumurtası üretiyoruz az parası olup ta ne iş yapabilirim diye düşünen ve tarıma yatırım yapmak isteyip de arazim yok diye düşünmeyin 600 dönüm arazimiz var burada sizde paranız ölçüsünde bize katılabilirsiniz verdiniz parada size bir ay gibi kısa bir sürede dönüyor kısaca size bir hesap yapalım
    örneğin bin adet tavuk alıyorsunuz tavuğun tanesi 10 Tl 1000×10 = 10 bin TL ediyor köy yumurtasının tanesi 750 KRŞ bin tavuk günlük ortalama 800 yumurta verir 800 x 750 =günlük 600 TL ediyor 600 TL de ayda 18 bin TL ediyor verdiğiniz para size kısa bir sürede dönüyor ilgilenen arkadaşlar eko tarım doğal ürünler must19_@.com tel 0541 440 81 51 youtubeda çorum/ sungurlu Mustafa kayar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu