Gıda ve Restoran Bayilikleri

Burger Sound Bayiliği İle Hamburger Restoranı Açmak

“Burger Sound Bar”, “Burger Sound” , “Burger Sound Plus”

BURGER SOUND

Burger sound’un Üç farklı konsept

Merkezi Antalya-Muratpaşa’da olan firmanın toplamda yedi şubesi bulunuyor. Bu şubelerin altısı Antalya’da, biri ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC). Firmanın “Burger Sound Bar”, “Burger Sound” ve “Burger Sound Plus” konseptinde üç farklı seçeneği mevcut. Yatırım bedeli 150 bin TL ile 250 bin TL arasında olan firma, başvuruları internet üzerinden kabul ediyor.

Burger sound
Burger sound

Marka Tercihleri: Alkollü – alkolsüz içecek ve kullanılan diğer ürünler belirlenen markalardan tedarik edilmektedir.

Personel Eğitimleri: Burger Sound Merkez tarafından verilen personel ve şef eğitimleri ile şube içerisindeki genel tutum ve davranışlar ile müşteriye yaklaşım şekli ve sorun olması durumunda çözüm şekli belirli standartlarda belirlenmektedir. Gerekli durumlarda Merkez tarafından personel eğitim desteği yapılmaktadır.

Yatırım/Kazanç Oranı: Günün şartlarında, yeme içme sektöründe yapılan yatırımın geri dönüşü minimum 48 ayı bulurken, Burger Sound Franchise Modeli’nde bu süre lokasyona bağlı olarak 20-24 ay arasındadır. Bu noktada, doğru lokasyon ve konsept seçimi belirleyicidir. Süreç boyunca iş geliştirme konusunda birlikte olup, beraber hareket edeceğimiz noktasında güveni duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Reklam – Tanıtım – Tasarım: Reklam, tanıtım çalışmaları ile şubeler için hazırlanacak özel ürün, paket servis ve diğer tasarımlar anlaşmalı olduğumuz ajans tarafından gerçekleştirilmekte, dijital ve sosyal medya çalışmaları ise merkez tarafından organize edilmektedir.

Franchise ile ilgili merak ettiklerinizi sormak için: 0 532 765 78 04
www.burgersound.com

Burger House İle Gurme Hamburger Restoranı Açabilirsiniz

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu