Şirket Haberleri

Burger@’ten Fat Burger

Burger@’ten tüm burgerleri unutturacak eşsiz lezzet;

Tamamen yerli sermaye ile üretilen, ev yapımı burger markası olan Burger@’in en sevilen burgeri ‘’Fat Burger’’ midesine ziyafet çekmek isteyen Zengin , taze ürünlerin kullanıldığı içeriği, markaya özel üretilen sosları, %100 dana etinden ve doyurucu büyüklükte hazırlanan “Fat Burger” ile tanışanlar, daha önce tattığı burger lezzetlerini Burger@’te unutuyor.

FatBurger

Yiyecek içecek sektöründeki dünya trendlerini Türk damak tadına uyarlayan Burger@, yine damakları çatlatacak bir lezzetle iddiasını koruyor. Karamelize soğan, turşu, taze mantar, köz biber ile incecik ve taptaze patatesin kibrit biçiminde harmanlandığı, umduğunuzdan da büyük, günlük, taze ekmeklerle lezzet çeşitlerinin buluştuğu Fat Burger, Burger@’in mütevazılık sınırlarını zorluyor.

Doyurucu büyüklüğü ile burger çeşitlerine yeni bir boyut kazandıran Fat Burger, markaya özel olarak hazırlanan soslarından, muhteşem ikilisi Gusto ve Red sosları ile burger müdavimlerinin başını döndürüyor. Cheddar’ın dana fümeyle harmanlandığı ve yeşilliklerin taçlandırdığı Fat Burger, doyurucu büyüklüğü ve damaktan tadı silinmeyen soslarıyla burger severleri yepyeni bir deneyimle sevindiriyor.

Misafirlerini her siparişte kaliteli ve gerçek burger lezzetiyle buluşturan Burger@’e uğramadan önce burgerin da şişmanı olur mu diye düşünmeyin, Fat Burger’i denemeden burger yedim demeyin.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu