Dönerci Bayilikleri

Bursa Kebap Evi Açmak

Bursa Kebap Evi açacak girişimci işinin başında durmalı…

Girişimci, ilk önce Bursa Kebap Evi’nin müşterisi olmalı ve lezzetlerimizden tatmalı. Bunu şart koşmamızın sebebi, girişimcinin bir markanın altında yer almadan önce firmayı tanıması gerektiğini düşünüyoruz.

Bursa Kebap Evi, uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla 2003 yılında kuruldu. Asırlardır damaklarda yer edinmiş Bursa Kebabı’nı, Bursa’ya gitmeden lezzetseverlerle buluşturan marka, kendi işinin sahibi olmak isteyenlere de tarihi lezzetlere odaklı bir yatırım fırsatı sunuyor. Girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine markamız güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı. Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

Bursa Kebap Evi

Hedeflerinize ulaştınız mı?
Yurt içi ve yurt dışına dair planlar nelerdir?

Hedefler hiçbir zaman bitmez. Öncelikle 81 ilde şube açmayı hedefliyoruz. Ülkemizin her noktasında var olup, markamızı ve lezzetlerimizi herkezin tatmasını istiyoruz. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz. Türkiyede yıl sonuna kadar 50 Şubeye ulaşmış olacağız. 2015 sona kadar hedef 75 Şube olmak… Şu an 10 ülkede aktif olarak hareket etmekteyiz. Avrupada; Almanya, Luxemburg, İsveç, Hollanda, Belçika, Fransa, için master franchise anlaşması yapıldı Almanya Merkez olarak konumlandırıldı ilk şube aralıkta açılıyor. Ortadoğu’da; S. Arabistan, Oatar, Dubaii, Kuveyt ile Master Franchise Sözleşmesi imzaladık 2015 Ocak itabari ile inşaatlarımız başlıyor.
Franchise bedellerinizden bahseder misiniz?

Franchise bedelimiz 40.000$ + KDV, Royalty bedelimiz %4. Franchiselarımıza anahtar teslim olarakteslim ediyoruz. Bunun bedeli ise m2 başına ortalama 2.300TL ile 2.500 TL arasındadır.

Lokasyon kriterleriniz nelerdir? AVM’lerde; min. 120 m2 olması gerekmekte, ayrıca alışveriş merkezi yönetimi de önemli bir faktör, çünkü işletmecinin yada bizim yaptığımız yatırımın arkasından yapılan AVM’nin de profesyonel bir ekip ile yönetilmesi bizim için tercih sebebi oluyor. Cadde Mağazacılığında ise; araç trafiğine kapalı yada yoğun merkez alanlarda olması tercih sebebimiz. Zemin alanı da minumum 150 m2 olması gerekiyor. Bahçeli olması ise öncelikli tercih sebebimiz.

Bursa Kebap Evi ailesine katılmak isteyen girişimciler anlaşma öncesi ne tür aşamalardan geçiyor?

İlk önce Bursa Kebap Evi’nin müşterisi olması şart ve lezzetlerimizden tatmış olması gerekiyor. Bunu şart koşmamızın sebebi, bir markanın altında yer almadan önce girişimcinin firmayı tanıması gerektiğini düşünüyoruz. Daha sonra yöne ficilerimiz tarafından firma tanıtılıp işletmeyi idare edecek kişinin kendisini ve hedeflerini anlatması gerekiyor. Eğer bize uygunluğu hakkında onay verilirse sırasıyla yer seçimi ve anlaşmalar yapılıyor. Bizim için en önemli önemli detayı aktarmalıyım; biz, Bursa Kebap Evi açacak girişimcinin ya da ortaklarından birinin mutlaka işinin başında durmasını istiyoruz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu