Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Çantaya dönüşen giysi tasarımı

Çantaya dönüşen giysi tasarımıHem giysi hemde çantaya dönüşmesi ile pratiklik bakımından oldukça işlevsel bu ürün çok işinize yaracak. Tasarım ve inovasyon bakımından güzel düşünülmüş bir iş fikri olarak değerlendirilebilir.
 Üşümemek için yada aksesuar olarak kullanılan ek kat giysisi kolayca bir kol çantasına dönüştürülüp ihtiyaç halinde kullanılabilir. Çanta dönüşümlü ek kat giysisinin tasarımcısı olan Rotem Lewinsohn, çantaya dönüşen giyim tasarımını daha da geliştirmek istiyor. Bu tür pratik tasarımları hayatımızı kolaylaştırmak adına, değişik modellerde ve farklı ihtiyaçlar için extra kombinasyonları geliştirilebilir. Giyim firmalarının inovatif ürünlere daha çok ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde kişiler değişik tasarımlarıyla öne çıkabilirler. Bu inovatif tasarımı ayrıca bir işfikri olarakta ele almakta girişimcilik ufkunun açılması adına faydası olacağını düşünüyorum.

  Beyaz Eşya Mağazası AçmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Başarılı Fintech Girişimleri ve Para Kazanmanın Pratik Yolları

Türkiye bankacılık ve finans teknolojileri alanında ABD ve Avrupa’dan daha ileride. Dünyanın pek çok bankasında …

Bir yorum

  1. çok güzel ve harika bir tasarımmış yayınladığını için çok teşşekkürler ödevim için yararlı oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir