Kahve Kafe Bayilikleri

Çay ve Kahve Üreticisi Mokate Distrübütörler Arıyor!

Mokate firması Polonyanın en buyuk Avrupanın ise sayılı çay ve kahve ureticilerindendir. 5 Farklı ulkede uretim tesisleri olan Mokate 50 Farklı ulkeyle ihracat yapmaktadır.

Senelik 400 Milyon TL satıs hacmine sahip Mokate, urettigi urenlerin %50 den fazlasini ihrac etmektedir.

mokate

Mokate firması 2002 Senesinden beri yari mamul ihracatta bulunduğu Turkiye pazarında birçok Turk ureticinin kullanmıs oldugu bir firmadir,

Turk tuketicisinin damak tadını bilen Mokate, artık ürünlerini Mokate markasi altinda son kullanıcı ile tanıstırma karari almıs ve perakende sektorune girmeye karar vermiştir.

Mokate yurt ici faaliyetlerine senelerdir Turkiyede ciddi calısmaları olmus Merchant Vice firmasini kendisine partner olarak secerek, Turkiye perakende sektoru calısmalarina baslamistir.

Mokate hem Cay grubunda, hemde Kahve grubunda 300 cesitten fazla olan urun gami ile, kendi sektorunde bir devdir, Polonya pazar lideri olan sirketin Ar-ge departmanı en yenilikci ve sektorde fark yaratan urunleri ile bircok profesyonel tarafından izlenmekte ve girdigi bir cok ulkede kısa zamanda pazar liderleri ile boy olcusmektedir.

Mokate firmasi ürünlerinin Türkiyedeki tüm kullanicilara ulasması icin surdurdugu calısmalarına, sektorde hali hazırda calısma yapan, gida sektörü deneyimine sahip, bolgesine hakim, kendisine ve kadrosuna güvenen bolge distrubutorleri, sehir distrubutorleri aramaktadir.

Hızla buyuyen perakende cay ve kahve sektorunun farkında olanları, bende varım diyenleri, Mokate kalitesini Türkiye ile tanıstırma surecinde yer almak isteyenler, Sizden bayi formunu doldurup tarafimiza gondermenizi rica ediyoruz.

Bayilik sistemi ile ilgili detaylar, ayrica detayli olarak gorusulecektir.

Buyuyen Cay ve Kahve sektorunde yer almak icin, pazarın devlerinden olan Mokate ile calısmanın bir cok cazip tarafı mevcuttur.

Sizin icin haırlamıs oldugumuz ve resimden indirebileceginiz sunumumuzu lutfen inceleyiniz

Direk ulasmak icin :

Sinan Aker – 0532 701 36 16

sinan.aker@merchantvice.com.tr

Mehmet Pamuk – 0532 447 94 46

mehmet.pamuk@merchantvice.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu