Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Çiğköfte Bayilikleri / Cesa Çiğköfte Bayilik Veriyor

Cesa Çiğköfte Bayilik VeriyorCesa çiğköfte franchise, cesa çiğköfte bayilik, cesa çiğköfte franchise, cesa çiğ köfte bayilik şartları, çiğköfte bayilikleri

CESA ÇİĞKÖFTE

Cesa Çiğköfte, bu yıl özellikle Karadeniz illerinde ve Anadolu’daki büyük şehirlerde şubeler açacak. Yurtdışnda ise Balkan ülkelerine ağırlık verecek. Almanya ve Fransa’da da şube açılması planlanıyor. Şirket. yurtiçi ve yurtdışında bu yılın sonuna kadar 75 şube açmayı hedefliyor.
Cesa Çiğköfte, franchise giriş bedeli almıyor. Yatırımcı işletmeyi çalışır hale getirecek donanımı tedarik etmekle yükümlü. Şubeler ortalama 20 metrekare büyüklüğünde açılıyor. Cesa Çiğköfte’nin üretim tesisi İstanbul Esenyurt’ta bulunuyor. Bu tesis bin 600 metrekare kapalı alana sahip. Cesa Çiğkofte. rakiplerinden farklı olarak. müşterilerine “Cesa Çiğkofte Seti” sunuyor. Bu set evde çiğköfte yapmaya olanak sağlıyor. Şirket bu ürününü özellikle Avrupa’da ön plana çıkarmayı planlıvor.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0212 858 13 31
E-posta: bilgi@cesacigkofte.com.tr

  Çiğköfte Bayiliği Veren FirmalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Veriyor

Meşhur Adıyaman çiğköftecisi ömer usta bayiliğini alarak kendi dükkanınızı açabilirsiniz. Çiğköfte ülkemizde oldukça revaçta ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir