Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Çevreci otellerde çevre dostu iş fikirleri

Çevreci otellerde çevre dostu iş fikirleriÇevreci otellerde çevre dostu iş fikirleri ile karşılaşır olduk. Çevreci dostu oteller de birbirinden ilginç fikirleri hayata geçirmekte.İngiltere’deki Cottage Lodge oteli müşterilerinin odasına koyduğu televizyon, bisiklet pedalının çevrilmesiyle çalışıyor.

cottage-lodge-bicycle-powered-tv
Çevreci iş fikirlerine güzel bir örnek olarak göstereceğimiz bu yenilik özellikle çevreci ve doğa severlerin ilgisini çekeceğinden hiç kuşkumuz yok.

İngilterede Brockenhurst ilinin New Forest kasabasında bulunan Cottage Lodge, doğa dostu odaya sahip otel olarak tanınıyor. Doğa dostu oda güneş enerjisi mevcut. Odanın dikkat çekici özelliği pedal çevirerek çalışan TV’si. Otelin yönetiminin açıklamalarına göre bu Televizyon doğayı korumak ve aynı zamanda form tutmak isteyenler için muşteşem bir fırsat.

Bisikletin pedalını çevirerek çalışan cihaz devriminin bir sonu var mıdır acaba? Dünyadaki oteller: bu inovasyon sizler için!

  Linyit Kömürüne Yatırım YapmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir