Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Çiçek Sepeti ve CEOsu Emre Aydın

Çiçek Sepeti ve CEOsu Emre AydınÇiçek Sepeti, Çiçek Siparişi

Yaklaşık olarak 11 yıldır, insanlara online çiçek siparişi hizmeti sunan Ciceksepeti.com, profilini ve sınırlarını her geçen yıl biraz daha yükseltmekte. Ciceksepeti.com ‘un bu başarısında en önemli pay hiç şüphesiz ki firmanın Ceo’su Emre Aydın’a ait. Emre Aydın, girişimci ruhun ve parlak fikirlerin ülkemizdeki en önemli temsilcileri arasında gösterilebilir. Kısa vadede bu kadar çok insana hizmet sunan bir firma haline gelen Ciceksepeti.com, Emre Aydın’ın kritik kararları sayesinde gelişimini hızla sürdürmekte.
Emre Aydın’ın en önemli amaçlarından biri sürekli müşteri akışını sağlamak. Bu amaç ile müşterilere her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Emre Aydın, çalışanlarını da bu şekilde motive etmeyi başarıyor. Yeni dönem içerisinde şirketin sınırlarını daha da zorlayacak olan Emre Aydın, sahip olunan sıra dışı hizmet alanını daha kaliteli hale getirmek için çeşitli çalışmalarda bulunuyor. İnsanların özlem duyduğu güler yüzlü hizmet anlayışının, Emre Aydın ve ekibinin ellerinde yeniden can bulması, sektörün de gelişmesine fayda sağladığı gözle görülür bir gerçek. Ciddi bir kapışmaya sahne olan e-ticaret alanı, Ciceksepeti.com ‘un da söz sahibi olması ile sınırlarını genişletmiş durumda. Artık insanlar, online işlemlerin hızlanması ve gelişmesi ile beraber alışkanlıklarını da değiştirmekte. Alışverişin muhteşem bir akış içerisinde gerçekleştiği e-ticaret siteleri arasında artık Ciceksepeti.com ‘un da bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Emre Aydın, geçen bir iki yıl içerisinde firmasının %100 ‘ün üzerinde gelişme sağlamasında ciddi bir pay sahibidir. Ekip gücü ve çalışma becerisi sayesinde, insanlara üstün hizmet sunan Emre Aydın, yeni fikirleri ile şirketinin geleceğini de koruma altına almış durumda. Bu durum, gelecek yıllarda Ciceksepeti.com ‘u daha iyi yerlerde göreceğimizin göstergesi olarak tanımlanabilir. İnsanların da doğal olarak Ciceksepeti.com ‘ a karşı bir sempati beslemesi en doğal durumlardan birisi olarak göze çarpmakta. http://www.ciceksepeti.com/

  Topraksız tarım sera kurulum ve otomasyon cihazlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

3 Yorumlar

  1. direk sonuç odaklı çalışıyorlar işide öğrendiler artık açtıkları çoğu site tutuyor

  2. Teşekkürler 😀

  3. Çiçek sepeti gittikçe büyümeye devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir