Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfte Evi Bayilik Veriyor

Çiğköfte Dükkanı Açmak İçin Çiğköfte Evi Bayiliği

Çiğköfte Evi olarak, en değerli varlık bildiğimiz ve her şeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmek amacıyla, bu sektörde var olmaya karar verdik. Bu yolculukta çiğköftenin en doğal, en sağlıklı ve en lezzetli halini tüketicilerimizle buluşturabilmek için uzun ve keyifli bir ar-ge çalışması gerçekleştirdik. Çiğköftenin ilk hikayesinden bugüne kadar izlediği yolu, geleneksel lezzetlerimiz içerisindeki önemini, çiğköfte sektöründeki çalışmaları ve ortaya konan ürün ve hizmetleri tek tek analiz ettik. Bütün çalışmalarımız bize bu alanda yapılacak çok daha fazla şeyin olduğunu gösterdi. Hiç bir katkı maddesi kullanmadan, en kaliteli malzemeleri özenle seçerek oluşturduğumuz muhteşem lezzetle, keyif alarak tüketebileceğiniz ürünlerimizi, eşsiz mağaza konseptlerimizle beğeninize sunuyoruz. Etsiz çiğköftenin tanımının yeniden yapıldığı bu lezzeti kaçırmayın.

cigkofte evi

VİZYONUMUZ
Çiğköfte sektöründe lider marka olmak.

MİSYONUMUZ
Herşeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmenin bilinciyle en doğal, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri müşterilerimize sunmak için tüm gücümüzle çalışmak.

DEĞERLERİMİZ
İnsana saygı: Gıda sektöründe olmanın hassasiyeti ile işimizin her aşamasında insan odaklı bir anlayışla, en iyiyi yapmak için gayret göstereceğiz.
Kalite odaklılık: Tedarik, üretim, lojistik ve ürün/hizmet sunum aşamalarında üst düzey kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyeceğiz.
Dürüstlük ve samimiyet: Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve bayilerimizle kuracağımız tüm iletişim ve ilişkilerimizde içten, doğru ve hakkaniyetli bir tutum ve davranış içerisinde olacağız.
Sürekli gelişim: Yenilik ve gelişim odaklı bir anlayışla ürün ve hizmetlerimizi hep daha iyiye taşımak için mücadele edeceğiz.
Güvenilirlik: Sektörümüzde ürün ve hizmetlerimizle en güvenilir marka olacağız ve bu güvenin sorumluluğunu taşıyarak ilerleyeceğiz.

YATIRIMLARINIZIN KURUMSAL ŞEMSİYESİ ÇİĞKÖTFE EVİ
Çiğköfte Evi ürünlerinin lezzetini bütün müşterilere sunmak için Tüm Türkiye’deki il, ilçe ve AVM’lerde bayilikler vermektedir. Çiğköfte Evi katkısız olarak yüzde yüz doğal malzemelerle ürettiği ürünleri sağlıklı mekanlarda sunmaktadır. Türkiye’nin lider çiğ köfte zincirlerinden olan Çiğköfte evi misyonunun başına insan sağlığını ve müşteri memnuniyeti koymaktadır. Merkezdeki üretimden bayilerdeki satışa kadar ekip ruhu ve birlikte öğrenme ilkeleriyle hareket etmektedir. Ürünlerin satışa hazır olmasından müşteriye ulaşmasına kadar olan süreç raporlanarak titizlikle takip edilmektedir. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye dayanalı anlayışıyla Çiğköfte evi siz yatırımcıların kurumsal şemsiyesi olmaktan gurur duymaktadır.

ÇİĞKÖFTE EVİ TECRÜBEYE DAYALI DANIŞMANLIĞIYLA DA SİZLERİN YANINDA
Çiğköfte evi sürekli ve doğru reklam politikasıyla işletmenizin başarı şansını artırmaktadır. Sizlere en doğru yeri seçme ve makul koşullarda kiralama konusundaki deneyimiyle de hizmet sunmaktadır. Sizlere promosyon ve reklam konusunda da destek sağlamaktadır. Aynı zamanda vermiş olduğu eğitimlerle bayilik alanların ve çalışanların performansını ve başarısını artırmaktadır. Marka sahibi olarak gücünü ve deneyimi siz girişimcilerin sermayesiyle değerlendirmektedir.

ÇİĞKÖFTE EVİ DOĞRU YER SEÇİMİ KONUSUNDA DA YANINIZDA
Çiğ köfte dükkânı açmak isteyen müşterilerin kafalarında oluşan en büyük soru işareti ise doğru yer seçimidir. Çiğ Köfte Evi’nin lezzetli ve yüzde yüz doğal olan ürünlerini müşterilerinize ancak doğru yer seçimi ile ulaştırabilirsiniz. Bu konudaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktayız. Doğru yer seçimi konusundaki bir takım önerilerimizi sizler için derledik. Bu önerilerin dışında doğru yer seçimi konusunda kafanıza takılan her şeyi bizlere danışabilirsiniz

Çiğ köfte dükkânlarınızı mağazaların işlek ve yoğun olduğu yerlerde açmanız önemlidir. Yaya trafiğin yoğun olduğu caddeler aynı zamanda araçların durmasına izin verilen caddeler olmalıdır. Ziyaretçilerin yoğun oldu alışveriş merkezleri de tercih edilebilir
Çiğköfte Evi ürünlerinin ağırlıklı satışları çiğ köfte ve dürümlerden oluşmaktadır. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm satışları çok olurken, konutların yoğun olduğu yerlerde ise paket satışlar daha fazla olmaktadır. Yer seçiminde bu iki hususa da dikkat edilmelidir.
Çiğ Köfte dükkânınızın görünümü oldukça önemlidir. Bu yüzden vitrinleriniz ve tabelalarınızın müşterilerin algısına hitap etmesi önemlidir. Müşteriler tabelalarınızı uzaktan fark etmelidir.
Mağazanın büyüklüğü, su ve elektrik tesisatları, tavan ve kaldırım yüksekliği gibi koşulların fiziki şartlara uygun olması gerekmektedir.
Kira kontratlarınızın uzun vadeli olması işinizini rayına oturtmanız açısından önemlidir.

ÇİĞKÖFTE EVİ SİZLERE KARLI BİR İŞ FIRSATI TEKLİF EDİYOR
Girişimci eğer sıfırdan kendi markasını oluşturmak isterse markasının tanınması, konseptinin oturması, optimize edilmesi büyük zaman alır. Franchise bayilik alan kişi ise denenmiş, oturmuş ve kurumsal kimliği olan getirisi nispeten tahmin edilebilir olan bir iş kurmuş olur. Çiğköfte Evi de sizlere franchise bayilik vererek anahtar teslim iş fırsatı sunmaktadır.

Çiğ Köfte Evi’nin kurumsal markasıyla başarı şansınızı daha da artıracaksınız. Üstelik Çiğköfte evi sizden bayilik bedeli almayarak sizleri ek bir masraftan da kurtarmış oluyor.

Bayilik ve Franchise arasındaki fark nedir?
Franchise almak Çiğköfte evinin kurumsal tabelasını asarak satış yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede bilinir bir markanın hazır müşteri potansiyeline ulaşabilir ve daha karlı bir iş yapabilirsiniz. Bayilikte ise eğer bir lokantanız ya da gıda üzerine bir dükkanınız varsa tabelamızı asmadan çiğ köftemizin satışını yapabilirsiniz. Bayi toptancıdan aldığı malı kendi adına satmaktadır. Franchise de ise isim hakkı alınan markanın çatısı altında bulunan ürünler satılmaktadır.

FRANCHİSE ŞARTLARIMIZ
Çiğköfte Evi’nin yatırım bütçenize göre sunmuş olduğu ekonomik alternatifler sizlere karlı ve sürdürebilir iş modeli olarak geri dönmektedir. Çiğköfte Evi sektöre yeni girecek olan düşük ve orta bütçeli yatırımcılara da esnek şartlarda iş yapabilme fırsatı sunuyor.

NEDEN ÇİĞ KÖFTE EVİ
Çiğ Köfte Evinin Türkiye’de bilinirliliğinin hızla artması
Pazar ve müşteri sürekliliği
Yatırımlarınızı karlı bir işe dönüştürmesi
Lezzetli, Kaliteli ve Sağlıklı Ürünler
Temizliği ve Hijyeni Birinci sıraya koyan anlayışı
Aydınlık ve ferah mağaza konsepti
Sürekli eğitim ve bilgi desteği
Güçlü dağıtım ağı ve tanıtım gücü

ÇİĞ KÖFTE EVİ FRANCHİSE OLMAK İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER
Her şeyden önce başarılı bir yatırımcıda girişimci ruhu ve azminin bulunması gerekmektedir. İnsan yönetimi ve finansal yönetim gibi konularda bilgi birikiminize güvenmelisiniz. Tercihen başarılı bir iş geçmişine sahip olmanız aranmaktadır. Tüm iş zamanınızı Çiğköfte Evi yönetimi için harcama isteğinizin ve imkanınızın bulunması gerekmektedir. Elbette Çiğköfte Evi markasının ürünleri satabilmek için finansal açıdan yeterliliğinizin bulunması gerekmektedir.

ÇİĞ KÖFTE EVİ MAĞAZALARININ GENEL KONSEPTİ
Çiğköfte Evi’nin mağazaları genel tasarımlarıyla itibaren insanları ferahlatan aydınlık ve şık yerlerdir. Tercihen cadde üzerinde bulunması gereken mağazaların en az 10m2 ve üzeri olması gerekmektedir. AVM içi Çiğköfte Evi ürünleri satışında standa göre özel tasarımlar yapılmaktadır. AVM ile stant kiralama görüşmeleriniz de yardımcı olmaktayız. Aynı şekilde AVM içerisinde mini stantlarda kurabilirsiniz. Bu mini stantlar da 1m2 civarında olmaktadır.

Franchise sisteminin işleyişi:
Çiğköfte Evi’nin yatırım bütçenize göre sunmuş olduğu ekonomik alternatifler sizlere karlı ve sürdürebilir iş modeli olarak geri dönmektedir. Çiğköfte Evi sektöre yeni girecek olan düşük ve orta bütçeli yatırımcılara da esnek şartlarda iş yapabilme fırsatı sunuyor.

Aranan yer ve bölge tanımı:
Çiğköfte Evi’nin mağazaları genel tasarımlarıyla itibaren insanları ferahlatan aydınlık ve şık yerlerdir. Tercihen cadde üzerinde bulunması gereken mağazaların en az 10m2 ve üzeri olması gerekmektedir. AVM içi Çiğköfte Evi ürünleri satışında standa göre özel tasarımlar yapılmaktadır. AVM ile stant kiralama görüşmeleriniz de yardımcı olmaktayız. Aynı şekilde AVM içerisinde mini stantlarda kurabilirsiniz. Bu mini stantlar da 1m2 civarında olmaktadır.

Aranan işletmeci özellikleri:
İyi bir Çiğköfte Evi işletmecisinin bir takım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilecek olan işletmeci Çiğköfte Evi ürünlerini tadını tüketicilere sorumsuz olarak ulaştıracaktır. Uygun becerilere sahip olan işletmeci her şeyden önce işinin başında duran ve onunla ilgilenen kişidir. Müşteriler sunulan lezzete alışarak dükkânlarınıza sürekli olarak gelmeye başlayacaklardır. Bu yüzden müşterilerinizin ayağını alıştırmak için ürün sohbeti yapmalısınız. Bu göstereceğiniz özel ilgi müşterilerinizin sürekli olmasını sağlayacaktır. İşletmeci aynı zamanda çalıştırdığı personeliyle özel olarak ilgilenmelidir. Bu yüzden personelle kurulan ilişki onları motive edici olmalıdır. Kırarak ve üzerek sonuç alınmayacağı için onların dilinden konuşmak gerekmektedir. Aynı zamanda personellerinde yoğun çalışma temposuna ve sağlık koşullarına ayak uydurması önemlidir. İşletmeci her şeyden önce maddi açıdan yatırımlarını karşılayabilecek güce sahip olmalıdır. İşletmeler sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır ama sizden de yeni yatırımlar bekleyecektir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  5.000 TL – 25.000 TL

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Çiğköfte Evi Pazarlama Departmanı
Telefon :  444 97 23
Web Sitesi : cigkofteevi.com
E-posta Adresi :  info@cigkofteevi.com
Adres :    Yavuz Selim Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No: 8 Esenler/İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu