Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Çıtır Usta Franchise Veriyor

Çıtır Usta Franchise VeriyorÇıtır Usta Franchise, Çıtır Usta Bayilik, Bayilik Veren Firmalar, Bayilik Arıyorum, Pide Bayiliği, Kebap Bayiliği, Pide Bayiliği Veren Firmalar, Kebap Bayiliği Veren Firmalar

Çıtır Usta sektörde ilklere imza atmaya devam ediyor. Markamız bizim için değerli hizmet kalitesi veya ürün kalitesinin sürekliliğini yollarını göstermemize rağmen uygulayamayan bayilerimizden mağaza yatırım bedelinin %60 ını geri iade ederek işletmeyi biz devir alıyoruz.

1985 yılında ilk tohumları atılan ve uzun zaman ve tecrübe ve büyük yatırımlarla kurulan markamızın güvenilirliği bizim için ilk sırada.
Aslında kısacası ‘’Birlikten kuvvet doğar’’mantığının işletilmesi büyük bir aile gücünün sağlanması sayesinde bu rekabeti çok fazla olan sektörde kalıcı ve kazançlı olmak için sizi Çıtır Usta markası altında ticarete davet ediyoruz.

Çıtır Lezzetin adresi daima Çıtır Usta olarak kalmak zorunda ve biz bu zorunluluğumuzun bilincinde yine kimsenin yapmadığını yaparak markamıza ve kalitemize daima güveniyor ekibimizle markamızın asla kulvar değiştirmesine izin vermeyeceğimizin tam taahhüdünde bulunmaktan onur duyuyoruz.

.Yatırımcılarımız ;şayet en başından itibaren(proje seçimi,yer belirlemesi,tüm inşaat maliyetleri,kısaca,anahtar teslimi projelerde)bizim projeksiyonumuzla ilerlemeyi tercih ettiklerinde ,olası bir vazgeçme durumunda biz yatırımın %60’ını geri ödemek koşuluyla almayı taahhüt ediyoruz.

Çıtır Usta’nın sektördeki rakiplerinden veya muadillerinden farkı;restoranlarında satışı yapılan tüm ürünlerini, kendi ana merkezlerinde titizlikle üretilmesindedir.Sektördeki birçok markanın aksine ,çözüm ortaklarının ve/veya taşeronların ürettiği, sattığı yarı mamulleri kesinlikle kullanmama prensibiyle hareket etmektedir.

Aslında kısacası ‘’Birlikten kuvvet doğar’’mantığının işletilmesi büyük bir aile gücünün sağlanması sayesinde bu rekabeti çok fazla olan sektörde kalıcı ve kazançlı olmak için sizi Çıtır Usta tabelası altında ticarete davet ediyoruz.

Değerli Yatırımcı;

25 şubeyi aşan ve hızla büyüyen markamızı yeni yatırımcılarla tanıştırmak istiyoruz.

Atilla Külekçioğlu’nun kuruculuğunu ve yönetim kurulu başkanlığını yürüttüğü 10 yıllık çıtır usta markası ;dinamik ve genç ekibiyle sektördeki her türlü yeniliği,yeni ve karlı projeleri araştırarak ,stratejik lokasyonları analiz ederek firmamıza ve yatırımcılarına doğru adımlar atmaları konusunda çok önemli danışmanlık görevi de üstlenmektedir.
Bu yıl yönetim olarak çok radikal bir karara daha imza attık.Yatırımcılarımız ;şayet en başından itibaren(proje seçimi,yer belirlemesi,tüm inşaat maliyetleri,kısaca,anahtar teslimi projelerde)bizim projeksiyonumuzla ilerlemeyi tercih ettiklerinde ,olası bir vazgeçme durumunda biz yatırımın %60’ını geri ödemek koşuluyla almayı taahhüt ediyoruz.

2011 yılı hedeflerimiz içerisinde;İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında 10 adet paket servis odaklı,ağırlıklı toplu konut projeleri içinde yer alan düşük kurulum maliyeti olan yatırmlar planlamaktayız.

  Tarçınlı Rulo Tarchy Franchise Veriyor

Avm’lerde ise kiralama süreci başladıktan sonra hızla yer teslimi ve inşaatlar başladığı için,bu süreçte inandığımız projelere merkez olarak yatırım yapıp ,daha sonra yatırımcı çıkması durumunda ,çalışır vaziyette devir yapabiliyoruz.

Çıtır Usta’nın sektördeki rakiplerinden veya muadillerinden farkı;restoranlarında satışı yapılan tüm ürünlerini, kendi ana merkezlerinde titizlikle üretilmesindedir.Sektördeki birçok markanın aksine ,çözüm ortaklarının ve/veya taşeronların ürettiği, sattığı yarı mamulleri kesinlikle kullanmama prensibiyle hareket etmektedir.

Bunda en önemli faktör kurucumuz Atilla Külekçioğlu’nun bizzat sektörden,ustalıktan gelmesidir.İşin mutfağıyla, yönetim kurulumuzla ve işinin ehli olan ekibimizle doğru satın alma ve bu sonucunda kazançlı,kaliteli,lezzetli ,rakipsiz ürünler üretmekteyiz.

Çıtır usta markası sektörün pide ve kebap segmentinde konumlanmış durumdadır.

Dolayısıyla menüsünü oluşturan ürün gamı oldukça geniş ve tüm halkın gayet aşina olduğu lezzetlerdir.

Doğru yer seçimi ve iyi,kaliteli bir hizmetle birlikte sunumu gerçekleştirildiği takdirde başarı ve kazanç kendiliğinden gelecektir.

Değerli yatırımlarınızı bizimle çoğaltmak,değerlendirmek isterseniz,tecrübeli ekibimiz sizlere rehberlik yapmaktan gurur duyacaktır.

ÇITIR USTA AVANTAJLARI

  • Pazarı ve tüketicisi hazır bir ürünle ticarete girerken bu konuda tüketicinin en önemli kriteri olan ‘’Güven ve Marka’’desteğini yanınıza almak.
  • İşçilik maliyetleri yüksek ve ürün kalitesi standartının yakalanması zor olduğu ürünlerin tedariki(künefe,içli köfte,vs gibi)
  • Toplu alım imkanı ile kaliteli ürünü düşük fiyatla temin etme imkanı
  • Markanın gücüyle yeni pazarlarda bile sinerji yaratma imkanı
  • Yarı mamul denilen ürünlerin kullanıma hazır gönderilmesi sayesinde kalifiye eleman maliyetlerinin düşürülmesi
  • Reklam ve pazarlama gücüyle ciro artışları sağlanması

Çıtır Usta Konsept Köşeleri

İster min.120 m2 ölçülerinde Çıtır Usta Konsept mağazaları oluşturun ister min.60m2 ile Çıtır Usta Köşeleri biz her zaman yanınızda olacağız.

Rakamlarla Çıtır Usta Bayiliği:

  • Çıtır Usta konsept mağazaları yaklaşık olarak m2 si 2000 ile 2500 TL den oluşur.
  • Ekiplerimiz açmayı istediğiniz mağaza için gerekli ön çalışmalar yapıldıktan sonra teknik olarak mağazayı inceler ve karşınıza sürpriz olmayan bir yatırım maliyeti çıkarırlar.Tüm bu aşamalar sizlerin nezaretinde beraberce yaptığımız çalışmalardır.
  • Yatırımlarınızın geri dönüş zamanı yaklaşık olarak 30 ile 36 ay arası gerçekleşecektir.

Çıtır Usta

Franchising Danışma Hattı
0212 494 31 00
Çıtır Usta Franchising Departmanı
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir